Pehlivanköy Kaymakamlığı’nın web sitesi acilen yenilenmeyi bekliyor

13
Pehlivanköy Kaymakamlığı’nın web sitesi acilen yenilenmeyi bekliyor

Çağımız iletişim çağı. Dünyaya ve bilgiye ulaşmak artık bir “tık”la mümkün. Ancak bilgiye ulaşmak kadar,bilginin güncel olması da çok önemli. Milyonlarca web sitesinin önemli ölçüdeki kısmı “güncelleme” anlamında oldukça yetersiz kalabiliyorlar. Ülkemizde özellikle resmi kurumların web siteleri bu konuda sıranın en başını çekiyorlar.

Geçtiğimiz gün “Kırklar Haber” gazetesinde yayınlanan bir haberde Pınarhisar Belediyesi’nin uzun bir süredir güncellenmediği konu ediliyor. Işte bu duruma bir örnek de Pehlivanköy ilçemiz kaymakamlığının web sitesinde görülüyor.

Kırklareli’ne bağlı Pehlivanköy ilçesinin en üst makamına ait web sitesi maalesef 2008 yılından beri hiç güncellenmemiş. En son haber “Kırım-Kongo kanamalı ateşi (KKKA)”, (18 Haziran 2008 tarihli) olarak eklenmiş. Ancak bundan daha önemli iki güncellemenin acilen yapılması gerekiyor;

Bilindiği gibi Pehlivanköy Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak, son çıkan kararname gereğince Köse Kaymakamlığı’na atanmıştı. Ancak sitede kendisi halen Pehlivanköy Kaymakamı gibi gösterilmekte. Yine “Valimiz” sekmesine basıldığında eski Valimiz Hüseyin Avni Coş’un biyografisi ile karşılaşıyoruz. Halbuki Valiler kararnamesi ile yeni Valimiz Cengiz Aydoğdu çoktan görevine başladı. Işte daha bunun gibi birçok eksikliğin güncellenmesi gereken söz konusu web sitesine, sihirli bir elin acilen değmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.