Palivor Çiftliği Bebek’te mağaza açtı

117
Palivor Çiftliği Demirköy’ün adını İstanbul’un elit semti Bebek’e yazdırdı. Demirköy Avcılar Köyündeki Palivor Çiftliği Gıda- Avrupa Gayrimenkul 2011 ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi’’ seçilen Palivor Çiftliği, ilk mağazasını Bebek’te açtı.
HABER MERKEZİ
Palivor Çiftliği Demirköy’ün adını İstanbul’un elit semti Bebek’e yazdırdı. Demirköy Avcılar Köyündeki Palivor Çiftliği Gıda- Avrupa Gayrimenkul 2011 ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi’’ seçilen Palivor Çiftliği, ilk mağazasını Bebek’te açtı.
Polivor Çiftliği’nin özel et ve süt şarküteri ürünlerinin yanı sıra, çiftliğin ürünleri ile yapılmış sıcak tost ve hot doglar, günlük sandviç ve salata çeşitleri, özel karışım kahveler ve organik çay çeşitlerinin de yer alacağı mağazanın açılışına Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, CHP Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Saffet Üresin, Eski Halk Eğitim Müdürü Ayhan Döğer, İğneada Eski Belediye Başkanı Tahir Işık ve Demirköy’den birçok misafir katıldı.
Demirköy adının böyle elit bir yerde geçmesinden mutluluk duyduğunu belirten Muhlis Yavuz;
“Demirköy’ün adını duyurmak, Istrancaların zenginliklerini insanlara anlatabilmek adına bu mağazanın açılışının büyük önem taşımaktadır. Katkılarından dolayı Palivor Çiftliğinin sahipleri Emre ve Kerem Oral’a teşekkür ediyorum” dedi.
Yeni açılan mağazada bugüne kadar seçkin marketlerde satışa sunulan Palivor Çiftliği’nin en özel et ve süt şarküteri ürünlerinin yanı sıra, çiftliğin ürünleri ile yapılan sıcak tost ve hot doglar, günlük sandviç ve salata çeşitleri, özel karışım kahveler ve organik çay çeşitleri de yer alıyor. Dikkat çekici içmekan tasarımıyla Misafirlerini ağırlayabilen mağazada keyifli vakit geçirilebilir. Paket servisinden yararlanılabilir. 
Polivar Çiftliği’nin kurucularından Emre Oral hedeflerini; “En kaliteli ürünleri, Trakya’ya özgü misafirperverlik ve güler yüzle mağazamızda misafirlerimize ve paket servisle tüm İstanbul’a sunmak’’ olarak özetledi. Çiftliğin diğer kurucusu Kerem Oral ise 2011 yılında vizyonu ve mimarisi ile Avrupa’nın en iyi projesi seçilen Palivor Çiftliği’nin, yeni ve nitelikli gıda ürünleri ile çok özel bir deneyim sunacağını belirtiyor.
Palivor Çiftliği; Trakya’da, Kırklareli’nin Demirköy İlçesinde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca Ormanları’nın içerisinde kurulmuş çiftliklerden birisidir. Çiftlik 2011 yılında tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine yeniden başladı. Çiftlik kendi ürettiği ve Trakya’da ürettirdiği ürünleri ile yöre halkına, ekonomik hayata ve sürdürülebilir kırsal kalkınmaya katkı sağlıyor. Kırklareli ve İstanbul’daki modern ve uzman üretim tesislerinde özel ve kendine has reçeteleri taşıyarak nitelikli ulusal perakende zincirlerinde ürünleri hali hazırda satılan Palivor Çiftliğinin Bebek’te açılan ilk mağazası çiftliğin en özel ürünlerini ve bu ürünleri kullanarak yapılan lezzetleri aynı çatı altında bulma imkanı sunuyor. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here