Palivor Çiftliği artık Nişantaşı’nda

31
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi” seçilen ve ilk mağazasını Aralık 2014’te Bebek’te açan Palivor Çiftliği, ikinci mağazasını  Nişantaşı’nda hizmete sundu. 
HABER MERKEZİ
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi” seçilen ve ilk mağazasını Aralık 2014’te Bebek’te açan Palivor Çiftliği, ikinci mağazasını  Nişantaşı’nda hizmete sundu.  Nişantaşı’nın en eğlenceli, çekici ve değişmez buluşma noktası olan Reasürans Çarşısı’nda 29 Nisan 2015, Çarşamba günü hizmete giren Palivor Çiftliği Nişantaşı Mağazası; taze, lezzetli, doğal  şarküteri ürünlerinin  yanı sıra  kaliteli ve hızlı atıştırmalıkları ile lezzet tutkunlarını bekliyor. 
Mağaza’da Palivor Çiftliği’nin en özel et ve süt şarküteri ürünlerinin yanı sıra, çiftliğin kendi ürünleriyle yapılmış hot doglar, eski kaşarlı ve sucuklu simtostlar (tost yapılmış simit), kinoa ve buğday salataları veTrakya’dan gelen çok özel şaraplar yer alıyor. Dikkat çekici  tasarımıyla36 kişiyi ağırlayabilen şarküteri cafe’de keyifli vakit geçirebilir, her gün sabah 08.00’den gece yarısına kadar sunulan hizmetlerden, paket ve catering servislerinden yararlanabilirsiniz.
Palivor Çiftliği’nin kurucularından Emre Oral hedeflerini, “En kaliteli ürünleri, Trakya’ya özgü misafirperverlik ve güler yüzle mağazalarımızda misafirlerimize, paketve catering servislerimizle tüm İstanbul’a  sunmak”  olarak özetlerken, çiftliğin diğer kurucusu Y. Mimar Kerem Oral ise 2011 yılında vizyonu ve mimarisi ile Avrupa’nın en iyi projesi seçilen Palivor Çiftliği’nin Demirköy, Kırklarelinde bulunan merkezini sağlıklı ve keyifli  yaşam destinasyonu haline dönüştüreceklerini belirtiyor. 
* Palivor Çiftliği
Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesi’nde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında yeniden faaliyete geçirildi. Palivor Çiftliği, hem kendi ürettiği organik tarım ürünleri, hem de kendine has reçeteler ile modern ve uzman üreticilere ürettirdiği değişik gıda ürünleriyle Trakya’nın ekonomik hayatına ve sürdürülebilir kırsal kalkınmasına katkı sağlıyor. Palivor Çiftliği’nin hedefi, taze, lezzetli, doğal  ürünleri ve bu ürünleri kullanarak yapılan lezzetleri  tüketicilerle buluşturmak. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here