“Özgürlük İçin 10 Milyon İmza Kampanyası” tanıtılıyor

11
Kırklareli Eğitim Bir Sen  2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemin sona ermesi dolayısı ile Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Eğitim Bir Sen  2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemin sona ermesi dolayısı ile Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan  Vali Faik Üstün ile Kırkşehitler Okulları’nı  ziyaret ederek buradaki öğretmenlerin ve çalışanların sergiledikleri  büyük gayret ve fedakarlıklarından dolayı tebrik ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.
Bu ziyaretler sırasında konuşan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerim Sanık; Öğretmenliğin sevgi, fedakarlık, gayret ve özveri işi olduğunu belirterek, ilimizin sosyal sıkıntılar içerisinde olan bu okullarında görev yapan arkadaşlarımızın öğretmenlik mesleğinin en önlerde mücadele eden kahramanlar olduklarını söyledi. Ayrıca bu okullarda görev yapan arkadaşların, tüm çalışanların her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Ayrıca Memur-Sen olarak başlattıkları Kamusal Alanda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü ile ilgili olan “Özgürlük İçin 10 Milyon İmza Kampanyası” hakkında bilgilendirmede bulundu. Daha sonra okulda görev yapan öğretmen ve çalışanların görüş ve düşüncelerini dinleyen Şube Yönetim Kurulu Üyeleri öğretmenlere tatlı ikramında bulundular. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here