Özgür Onat; “CHP Kazanacak”

32
Tansa Düğün Salonu’nda CHP Babaeski İlçe Kongresi yapılıyor.
HABER MERKEZİ
Genç aday Özgür Onat Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a seçim öncesi son açıklamasını yaparak şunları kaydetti:
“Bugün Babaeski’de barış ve hoşgörü havası içinde bir kongre geçireceğiz. Merkezimiz, Beldelerimiz, köylerimiz hepsi bizim partilimiz. Biz taban hareketiyiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde partimizin iktidar yürüyüşünde biz gençler yüreklice meydanlardayız. Bugün yapılacak seçim yarışının kaybedeni olmayacak. Hepimiz kazanacağız. Parti içi yarışta kaybedenler tecrübe kazanırlar. Kaybederken de kazanılır. Bir siyasi potansiyeliniz oluşur. İleriki siyasi hayatınızda etrafınızda birleşenler çoğalır. Önemli olan CHP’nin kazanmasıdır ve CHP’nin başarısıdır.
Seçim sonuçları açıklandıktan sonra delegemizin verdiği karar ne olursa olsun ilk yapacağımız iş, mevcut İlçe Başkanımız ve yarışacağım aday ağabeyim Hasan Ali Eren ve ekip arkadaşlarını partimize emeklerinden dolayı teşekkür etmek olacaktır. CHP’nin çıkarları için delegemiz hangi ekibi uygun görürse omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Önemli olan CHP’nin çıkarlarıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle bugün yapılacak CHP Babaeski İlçe Kongresi’nin partimize başarılar getirmesini dilerken, örgütümüzü saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here