Özer Büyükkurt, Avrupa Şampiyonu Neslihan Çalışkan ve üçüncü Gülşah Cengiz’i ödüllendirdi

29
Lüleburgaz’da bulunan Başaran Tekstil’in sahibi ve Lüleburgaz İş Adamları Derneği 2. Başkanı Özer Büyükkurt, 05-07 Şubat 2010 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Avrupa Ümitler Karate Şampiyonası’nda Şampiyon olan Neslihan Çalışkan ile Avrupa Üçüncüsü olan Gülşah Cengiz’i ödüllendirdi.

LÜLEBURGAZ

Şamiloğluspor Kulübü’nün Avrupa Şampiyonu Karateci Neslihan Çalışkan, Avrupa Üçüncüsü Gülşah Cengiz ve Şamiloğluspor Kulübü’nün ve Milli Takım Antrenörü Şemsi Şamiloğlu, Özer Büyükkurt’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Nezaket ziyareti sırasında Şamiloğluspor Kulübünün antrenörü Şemsi Şamiloğlu, Avrupa Şampiyonası ile ilgili olarak İş adamı Özer Büyükkurt’a bilgiler verdi.
Lüleburgaz’da tüm amatör spor kulüplerine verdiği destekler ile spor kamuoyunun kalbinde taht kuran Özer Büyükkurt, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Şemsi Şamiloğlu, Neslihan Çalışkan ve Gülşah Cengiz’i başarılarından dolayı kutlayarak, kendileriyle gurur duyduğunu söyledi.
Son yıllarda Lüleburgaz’lı sporcuların girdikleri yarışmalarda büyük başarılara imza atarak Dünya’da seslerini en iyi şekilde duyurduklarını belirten Özer Büyükkurt; “Katıldığınız her şampiyonada gerek ülkemizi gerekse Lüleburgaz’ın sesini başarıyla duyuruyorsunuz. Bu başarılar kolay gelmiyor. Çalışmanızın karşılığını şampiyon olarak alıyorsunuz. Sizlerin bu başarısıyla her zaman gurur duyuyor ve duymaya da devam edeceğiz. Bizleri altın madalyaya alıştırdınız. Bu başarılarınızın bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum. Spordaki başarınızın, derslerinizde de aynı olduğunu öğrendim. Bu nedenle başarınızı ikiye katlamış oldunuz. Sizleri ve sizleri yetiştiren hocanız Şemsi Şamiloğlu’nu bir kez daha kutlayarak başarılar diliyorum” dedi.
Lüleburgaz’ın başarılı işadamı Özer Büyükkurt Avrupa Şampiyonu Neslihan Çalışkan ve Avrupa Üçüncüsü Gülşah Cengiz’i ödüllendirdi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.