ÖZDENİZ ŞAMPİYON

3
Pınarhisar Belediyesi Gençlik ve Bahar Futbol Turnuvası nefes kesti..
* Yalçın Ekmek Futbol Takımı 3. olurken, Final’de Eroğlu ekibini yenen Özdeniz ipi şampiyon olarak göğüsledi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediyesi Gençlik ve Bahar Futbol Turnuvası, nefes kesen müsabakalarla geçti. İpi göğüsleyenler, bileklerinin hakkı ile rakiplerini yendiler.
* Yalçın Ekmek 3. oldu
Turnuva, 17 Haziran 2015 Çarşamba günü  akşam yapılan final mücadeleleri ile tamamlandı. 3.lük maçında Börekspor-Yalçın Ekmek karşı karşıya geldi. Böreksporu 8-2 yenen Yalçın Ekmek 3’lük madalyalarının ve 3’lük kupasının sahibi oldu. kupa ve madalyaları Belediye Meclis Üyesi Ayşe Cansever taktim etti. 
* Şampiyon Özdeniz
1’lik ve 2’lik maçında Eroğlu-Özdeniz karşı karşıya geldi ve Eroğlu’yu 7-4 yenen Özdeniz tunuvanın 1’si oldu. 2. olan Eroğlu’nun kupa ve madalyalarını Belediye Başkan Yardımcısı Ömürlü Dinçer, 1. olan Özdeniz in madalya ve kupalarını Belediye Başkan Vekili Levent İlksen takdim etti. 
* Madalyalar sahiplerini buldu
Turnuvanın En Centilmen Oyuncusu seçilen Çağdaş Cansever ve Turnuva’nın Hakemi Yıldıray Can’a da madalyalarını Belediye Başkan Vekili Levent İlksen verdi. 
* Büyük ilgi gördü
Futbol Turnuvası’na ilçe halkının ilgi ve katılımı yoğun oldu. Turnuvayı büyük beğeni ile takip eden sporseverler; “Bu tür etkinliklerin daha da artarak devamını diliyoruz. Büyük bir heyecan ve renk geliyor. Belediye Başkanımız Mustafa Cingöz başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here