ÖZ-DE-BİR’in Eğitim etkinlikleri başlıyor

28
“Veli ve öğrenciler bu etkinliklerden yararlanmalı”
* Özel Dershaneler Birliği Derneği’nin (ÖZ-DE-BİR) 25. Kuruluş Yıldönümü
dolayısıyla Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Derneğin Üyesi
Fen Bilimleri Çizgiüstü Özel ve Fen Bilimleri Borsa Özel Şubeleri
tarafından 05 Mart 2011 Cumartesi günü bir konferans düzenlenecek.

HABER MERKEZİ
Özel Dershaneler Birliği Derneği (ÖZ-DE-BİR) kurulduğu 1985 yılından bu yana öğrenci, veli, öğretmen ve yöneticilere yönelik eğitim çalışmaları düzenlemekle, bu etkinliklerle eğitim dünyamıza katkılar sunmaktadır. ÖZ-DE-BİR, kuruluşunun 25. yılında Kırklareli’de de kapsamlı bir etkinlik programı uyguluyor. Fen Bilimleri Borsa Özel ve Fen Bilimleri Çizgiüstü Özel Şubelerinin iş birliği ile koordine edilen bu eğitim etkinliği öğrencilere ve velilere dönük bir program akışına sahip olacak.
5 Mart 2011 Cumartesi günü Rektörlük Binası Kültür Merkezinde yapılacak eğitim etkinliği saat 10.30’da açılış konuşmasıyla başlayacak. Doç. Dr Hasan Yılmaz “Hayatta ve Sınavlarda Başarı ve Mutluluk: "Kimler Kazanıyor, Kimler Kaybediyor.” konulu bir konferans sunacak. Etkinliğin öğle oturumu ise velilere dönük olacak. Doç. Dr Hasan Yılmaz saat 14.30”da "Günümüzün değişen koşullarında anne baba rollerimizin yeniden değerlendirilmesi: "Hayata ve Sınavlara Hazırlanan Çocuklarımıza Verebileceğimiz Psikolojik Destek’" içerikli bir konferans sunacak.
Fen Bilimleri Çizgiüstü Özel Şube Müdürü Maral Burcu Karagören ve Fen Bilimleri Borsa Özel Şube Kurucu Temsilcisi ve Fizik Öğretmeni Cüneyt Sıvacılar 5 Mart 2011 Cumartesi günü yapılacak etkinliklere tüm öğrencilerimizin ve Kırklareli halkının davetli olduğunu belirttiler. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here