Oryantiring Aday Hakemlik kursu açılıyor

26
Oryantiring Aday Hakemlik kursu açılıyor

Gençlik ve Spor Il Müdürlüğü, “oryantiring” aday hakemlik kursu açıyor. 9-10 Ocak 2010 tarihleri arasında açılacak kursla ilgili olarak şu bilgiler verildi;

“Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ bölgeleri için Oryantiring Aday Hakem Kursu 9-10 Ocak 2010  tarihlerinde KIRKLARELI’nin Lüleburgaz ilçesi HEAŞ Tesislerinde yapılacak. Konu ile ilgili olarak Kırklareli Il Temsilcisi Gülistan Yılmaz (0 537 222 00 54) ile iletişime geçilebilir. Başvurular, iletişim bilgilerimizi içeren kısa özgemişiniz ile iletişim@oryantiring.org  adresine mail yoluyla yapılacaktır. (SON BAŞVURU TARIHI: 31 Aralık 2009 saat 17:00 da.)

Aday Hakem Kursuna katılım şartları ve istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

a. TC. vatandaşı olmak. b. En az lise veya dengi okul mezunu olmak. c. 18 yaşında küçük, 65 yaşından büyük olmamak, d. sağlık durumu hakemlik yapmaya elverişli olmak. e. Genel Müdürlük Ceza Kurulundan ve/veya Oryantiring Federasyonu Disiplin Kurulundan veya Il Ceza Kurulundan bir defada altı aydan fazla veya toplam bir yıl hak mahrumiyeti cezası almamış olmak. f. Taksirli suçlar, ağır hapis veya altı aydan fazla veyahut affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlar ve zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırılcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezasından hüküm giymemiş olmak.

ADAY HAKEM KURSUNA KATILACAKLARDAN ISTENEN BELGELER:

a. Dilekçe (açık adresli). b. Ekteki dosyayı doldurup beraberinizde getiriniz (Dosyayı indirmek için tıklayınız). c. 4 Adet vesikalık fotoğraf. d. Sağlık Raporu (Hükümet Tebliğinden veya sağlık ocaklarından) aslı. e. Savcılık iyi hal kağıdı. f. Diploma sureti (noter onaylı) (Aslını ibraz edenlerin diploma fotokopileri federasyonumuzca onaylanacaktır). g. Gençlik ve Spor Il Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı). h. Nüfus cüzdanı fotokopisi. i. Kursa katılacak adaylar Türkiye Oryantiring Federasyonu GARANTI BANKASI ANKARA-ANAFARTALAR ŞUBESI 711-6299034 numaralı hesabına 50 TL yatıracaklardır. Dekontta “Hakemlik Kursu Katılım Ücreti” olarak yazılacaktır.

Kursiyerlerin Beraberinde Getirmesi Tavsiye Edilen Yayınlar:

a. Türkiye Oryantiring Federasyonu Hakem talimatı (ulaşmak için tıklayınız). b. Türkiye Oryatiring Federasyonu yarışması talimatı (ulaşmak için tıklayınız). c. Uluslararası Oryantiring Kuralları (Gün Yayınları -2008).

Kursla ilgili her türlü konularda Federasyonumuzun www.oryantiring.org internet sitesinde yaralanabilirsiniz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here