“Ortaklarımızı mağdur etmeyeceğiz”

10
Hilmi Kahraman, Pınarhisar 296 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi’ni ziyaret etti
HABER MERKEZİ
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman Pınarhisar 296 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi’ni ziyaret etti.
Ayçiçek fiyatları hakkında sorularımızı, “Ayçiçek fiyatlarını önümüzdeki hafta açıklayacağız. Şu anda Kooperatif Başkanımız Salih Köse’yi ziyaret amaçlı burada bulunuyorum. Zannediyorum Çarşamba günü fiyatlar belli olacak ve bunu Basınla paylaşacağız” dedi.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kahraman, Trakya Birliğin bu güne kadar ortaklarını mağdur etmediğini belirterek, sözlerine şöyle devam etti; “Trakya Birlik bu güne kadar ortaklarını mağdur etmemiştir. Bu günden sonra da mağdur etmemek için canla başla çalışmaktayız.  Ortaklarımız Sabırla beklesinler. Birkaç gün sonra fiyatlar açıklanacak. Ortaklarımızın alın terini alması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ortaklarımız Fiyat belli olmadığı halde şu ana kadar 168 bin ton ayçiçeğini Trakya Birliğe teslim etmiştir. Bu da onların Kurumumuza olan güvenini göstermektedir” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here