Onur Market’in 44. Mağazası Kırklareli’de bugün açılıyor

12
Onur Market’in, İstanbul’un Avrupa Yakası, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi, Edirne ve Tekirdağ’da olmak üzere toplam 43 Mağazası bulunuyor. Onur Market’in 44. Mağazası bugün Kırklareli merkez ilçede açılacak.
 
HABER MERKEZİ
Özen Grup bünyesinde “Alışverişte Onur Sözü” sloganı ile perakende satış sektöründe; İstanbul’un Avrupa Yakası, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi, Edirne ve Tekirdağ’da olmak üzere toplam 43 Mağazası bulunan Onur Market 44. Mağazası’nı bugün saat 14.00’te Özen Grup CEO’su Cemal Özen’in katılımı ile düzenleyeceği törenle Kırklareli merkez ilçede açıyor.
Onur Market; “Alışverişte Onur Sözü” sloganının yanı sıra “Daha Ucuzu İmkansız” diyerek de daha ucuzunu bulana fiyat farkının iki katını ödeme taahhüdünde de bulunuyor. Onur Market Trakya’da Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinin yanı sıra Çerkezköy, Çerkezköy Kapaklı, Çorlu, Şarköy, Edirne ve Uzunköprü’deki mağazaları ile hizmet veriyor. 
Kırklarelililere ücretsiz servisi ile de hizmet verecek olan Onur Market, 14-19 Ekim 2011 tarihleri arasında tek seferde yapılacak olan 60 TL’lik alışverişlere anında 10 TL değerinde Alışveriş Çeki hediye edecek. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here