“Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik” Projesi tamamlandı

77
İlkokul çağındaki çocuklara temel trafik kurallarının görsel eğitim yoluyla anlatılması ve çocuklarda ortak bir bilinç oluşturulması amacıyla, Kırklareli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü…


HABER MERKEZİ
İlkokul çağındaki çocuklara temel trafik kurallarının görsel eğitim yoluyla anlatılması ve çocuklarda ortak bir bilinç oluşturulması amacıyla, Kırklareli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, BP Petrol A.Ş. işbirliği ile “Yol Emniyeti Çocuk Tiyatrosu ile Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik” konulu proje kapsamında 17-21 Mayıs 2010 tarihleri arasında Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda 17 ayrı İlköğretim Okulu  öğrencilerine tiyatro oyunu sahnelendi.
Bu projede kapsamında sahnelenen oyunda yer alan Anı Sağkan, Merve Öztoprak, Erdinç Tekel ve AF Ajansa 21 Mayıs 2010 günü saat 16.00’da katkılarından dolayı Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu tarafından birer Teşekkür Belgesi verildi.
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Canbazoğlu’nun makamında düzenlenen törene; İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cüneyt Ferman Güneş ile Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli de katıldı. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here