“Önemli olan, CHP’nin başarısı”

14
Bir önceki Babaeski Belediye Başkanı Av. Haluk Tezsezer ile 1 hafta önce Safra Kesesi Ameliyatı geçirdi. Kısa sürede sağlığına kavuşan Tezsezer, işinin başına dönerek yoğun bir çalışma temposuna girdi.  
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran sağlığına kavuşan Av. Haluk Tezsezer’e şifa dileklerini ileterek, yaklaşan Yerel Seçimler konusundaki düşüncelerini sordu.  
CHP’nin başarısı için elinden gelen desteği yapacağını söyleyen Av. Haluk Tezsezer, aday belirleme yönteminin netleşmesini beklediğini ifade etti.
Köşe Yazarımız Özkan Başaran’ın; Belediye Başkanlığı’na Aday Adayı olup olmayacağı konusunda Babaeski halkının merakta olduğunu hatırlatması üzerine, ilerleyen günlerde kamuoyuna bu konuda detaylı bir açıklama yapacağını belirten Tezsezer sözlerine şöyle devam etti;
“Genel Merkezimizin aday belirleme yöntemini açıklamasını bekliyorum, halkımızın ısrarla aday olmam konusundaki isteklerini değerlendiriyorum. Ekip arkadaşlarımın da görüşlerini aldıktan sonra kesin kararımı açıklayacağım. Partimin hangi adayla daha başarılı olacağı önemlidir. Halkımızın bu konudaki düşünceleri önemlidir. Önemli olan, CHP’nin başarısıdır.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here