Önce karşı çıktılar, şimdi keyfini sürüyorlar

14
Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Karagöz Parkı büyük tartışmalar sonrasında hizmete açıldı. Özellikle sosyal medya üzerinde büyük sansasyon oluşturan…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Karagöz Parkı büyük tartışmalar sonrasında hizmete açıldı. Özellikle sosyal medya üzerinde büyük sansasyon oluşturan Park ve Kavşak Düzenlemesi bölgesel olarak Trafiğe nefes aldırdı. Ayrıca Karagöz Parkı tam anlamıyla bir hüviyete kavuştu.
Bölgeye yakın olarak ikamet eden vatandaşlar ve halk yapılan işlerin doğru ve mantıklı olduğunu bu bağlamda da yapılan anlamsız ve yersiz eleştirileri anlayamadıklarını sadece çamur atmak bağlamında çeşitli söylemlerde bulunulduğunu dile getirdiler.
Ayrıca Vatandaşlar konuya ilişkin olarak şunları söylediler:
“Muhalif olmak için muhalif olunmaz. Muhalefet demek normal şartlarda yapılan işe karşı koymak değil alternatif üretmektir. Ancak sadece ilimizde değil tüm Türkiye’de Muhalefet olmak için cephe alınıyor. Bu kendi ilimizde de farklı değil. Bir iş hoşuna gitmeyebilir bu gayet doğal. Ancak alternatif bir şey üreterek yol göstermek gerekir. Bir şey yapılmadan edilmeden o yerin ve kişilerin hakkında yorum yapmakta doğru değil. Burada yapılan düzenleme bizce çok olumlu ve Trafik akışı gayet düzgün bir şekilde işliyor ve nefes aldırdı. Muhalif olacaksak hepimiz olalım ama doğru bir iş yapılıyorsa da alkışlamamak olmaz.” (Serkan Koçtürk)    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here