Önadım Medya Grubu yeni yerinde

12
Kırklareli merkez ilçede Önadım Gazetesi, Kırklar Gazetesi ve Kırklar TV ile hizmet veren Önadım Medya Grubu yeni yerinde hizmet vermeye başladı.
HABER MERKEZİ
Daha önce SSK Rant Tesislerinde hizmet veren Önadım Medya Grbu, Karaumur Caddesi’ndeki yerini törenle açtı. Törene Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Kırklareli Millevekili Şenol Gürşan, Garnizon Komutanı Sinan Yayla, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli Belediye Başkanı  Av. Cavit Çağlayan, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Kavaklı Belediye Başkanı İnci Tunç, CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin, İl Emniyet Müdürü Behsat Canbazoğlu, kurum ve kuruluş temsilcileri çok sayıda davetli katıldı. 
Önadım Medya Gurbu’nun shibi Öznur Tüzün gelen davetlilerle tek tek yakından ilgilenirken açılış konuşmasını Önadım Medya Grubu Baş Yazarı Nazif Karaçam gerçekleştirdi.
Karaçam konuşmasında; “Önadım Medya Grubu 20 yıldır Kırklareli’de tarafsız habercilik anlayışıyla hizmet veriyor. Bu gün yeni yerimizde hizmet vermeye başlamamız büyüdüğümüzün ve daha da büyüyeceğimizin göstergesidir. Yeni yerimizin herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Açılış konuşmasının ardından hayırlı uğurlu olması dilekleriyle açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra protokol üyeleri çalışma alanlarını gezdi. Açılışın ardından ikramda bulunuldu. (yş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here