Ömeroğlu Unlu Mamulleri’nde “ Üsküdar Böreği”ni tattınız mı?

27
Lüleburgaz’da Akbank karşısında hizmet veren UN-PA Ömeroğlu Unlu Mamulleri, kaliteden ödün vermeden müşterisine sunduğu sağlıklı ve hijyenik bol ürün çeşitleri ile Lüleburgaz halkının gönlüne girmeye başardı.

Lüleburgaz

İşletmenin zengin ürün çeşitleri arasında Üsküdar Böreği, Kastamonu Kır Pidesi, İstanbul Simidi, çörek, galeta, kurabiye, turta çeşitleri, kandil Simidi ve mini ekmek yer alıyor.
1973 yılından bu yana fırıncılık işiyle uğraşan Un-Pa Ömeroğlu Unlu Mamülleri İşletmesi’nin sahibi Ömer Selam “ Ürünlerimizin hepsi birbirinden leziz ve de sağlıklıdır. Biz bu işlerin yenisi değiliz ve yılların tecrübesi ile Lüleburgaz halkına hizmet vermek için buradayız. Ersin Ekmeğin sahibi ve ortağımız olan Nurettin Çatal’a bize verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.
Lüleburgaz ve civarında başka hiçbir yerde bulunmayan Üsküdar Böreği’ni halkın beğenisine sunduklarını belirten Ömer Selam; “Üsküdar Böreği, yapılışı oldukça zor ve zahmetli bir börek çeşididir. Tam 8 kez elden geçirilerek saatler süren uğraş sonucunda imal edilir. Fakat lezzetini tadan bir daha ondan vazgeçemez. Eğer tatmayan varsa mutlaka denemelerini tavsiye ederim. Çünkü denemeye değer” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here