Olmayınca olmuyor?

16

Kırklareli merkezde geçtiğimiz bir sene içerisinde trafik düzenin değişmesi ile birlikte birçok konuda değişim yaşanmaya başlandı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkezde geçtiğimiz bir sene içerisinde trafik düzenin değişmesi ile birlikte birçok konuda değişim yaşanmaya başlandı.
Belirli yerde taş refüjler kaldırılıp yerine Plastik dubalar konuldu.  Kırklareli’de en büyük değişim Karaumur Caddesi’nde yaşandı. Burası trafiğe kapatıldı ve girişi engellemek amacı ile ilk etapta plastik dubalar birkaç metre ilerisine ise demir dubalar konuldu. Ancak Plastik dubaların trafiği engelleyici bir unsur olmadığı açıkçası araçların park etmesinden belli olmaya başladı.
Kırklareli’de bazı görüntüler pes dedirtecek şekilde olmaya başladı ve vatandaşta bu durumu görünce şunları dile getirdi;
“Aslında bu dubarlın demirden ve çelikten olması gerekiyor. Vatandaşa bu gerekiyor galiba. Gördüğünüz gibi sürücü dubayı arabanın altına almış. Hiç umurunda değil. Bunlara Sayın Trafikten sorumlu olan memur arkadaşların dikkat etmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak şunu anladık ki insan olarak ceza da versen ne yaparsan yap olmayınca olmuyor. Ne kadar ağır ceza verirsen ver anlamıyorlar. Bu yüzden alıp bu şekilde yapanları toplum önünde trafik canavarı diye teşhir etmeli diye düşünüyoruz.”  (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here