Olin Gençlikspor’a belediyeden seyirci desteği

13
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Beko Basketbol Ligi’ne çıkma mücadelesi veren Olin Gençlik Basketbol takımının başarısından gurur duyduğunu belirtti.

Sedefçi, yaptığı yazılı açıklamada, Olin Gençlik Basketbol Takımı’nın, Türkiye Basketbol İkinci Ligi (TB2L) Final Grubu birinci tur maçlarında başarılı sonuçlar aldığını anımsattı.
Olin Gençlik Basketbol Takımı’nın, İstanbul’da yapılacak 2. tur maçlarında da başarılı bir performans sergileyeceğine inandığını ifade eden sedefçi, 1. Lige çıkma mücadelesi veren Olin Gençlik Basketbol takımının İstanbul’da bu hafta yapılacak olan maçlarını izlemek üzere belediye olarak seyirci götüreceklerini belirtti.
Sedefçi, şunları kaydetti:
“Olin bizim gururumuz, Yozgat’ta yapılan 1. tur maçlarında aldığı galibiyetlerle göğsümüzü kabarttı. Bu hafta İstanbul’da yapılacak olan 2. tur maçlarında Olin Gençlikspor’un yanında olma, ona destek vermek amacıyla Altunhan ve Çağlar otobüs firmalarından araç rica ettim. Onlar da kabul ettiler.
Ricamı kırmayan Mustafa Altunhan ve Recep Zıpkınkurt’a teşekkür ediyorum. Cuma günü saat 16.00’da, Cumartesi günü saat 15.00’de ve Pazar günü saat 12.00’de belediye önünden kalkacak olan otobüslerle maçlara seyirci götüreceğiz. Olin Gençlikspor’u 1. Ligde görmek hepimizin ortak arzusudur. Belediye olarak daima Olin’in yanındayız ve yanında olacağız.” aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here