Olin Edirne Takımı İlhami Ertem Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

20
Olin Edirne Basketbol Takımı’nı temsilen 4 oyuncu geçtiğimiz gün İlhami Ertem Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.


HABER MERKEZİ
Olin Edirne Basketbol Takımı’nı temsilen 4 oyuncu geçtiğimiz gün İlhami Ertem Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul Yönetimi’nin daveti üzerine okulda yapılan bir etkinliğe katılan oyuncular; Kaptan Reha Öz, Berkay Sahillioğlu, Darius Washington ve Torin Jamal Francis önce Okul Müdürü Hüseyin Çakıcı, Beden Eğitimi Öğretmeni Cüneyt İnanç, Okul Kız ve Erkek Basketbol Takımı kaptanları’nın yer aldığı sohbette yer aldılar. Takım Manejeri Ege Taşpınar’ın yer aldığı toplantıda Kız Basketbol Takımı’nın iki oyuncusu Okul Dergisi için Torin Jamal Francis ile bir röportaj gerçekleştirdiler.
Olin Edirne Takım Menajeri Ege Taşpınar burada yaptığı konuşmada; “Okullardan davet geldiğinde severek gidiyoruz. Amacımız Edirne’de basketbolu sevdirmek. Daha çok gencimizin basketbol seyretmesini, takip etmesini arzu ediyoruz. Önümüzdeki sezon okullarla ilişkiye geçip maçlarımıza daha çok öğrencinin gelmesi için girişimlerimiz olacak” dedi.
Daha sonra okulun spor salonuna geçilerek orada birçok öğrencinin de izlediği Olin Edirneli oyuncular ve Edirne Gençler İl Birincisi olan Okul Erkek Basketbol Takımı Oyuncuları kısa bir basketbol şov yaptılar. Kaptan Reha Öz Okul Müdürü Hüseyin Çakıcı’ya imzaladıkları bir Olin Edirne Forması ve Flaması hediye ederken, İlhami Ertem Lisesi Yönetimi de Olin Edirne Temsilcileri’ne okulun şalını takdim etti. (s.e.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here