Olin Edirne Lige hazırlanıyor

14
Olin Edirne, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen 4?lü asketbol turnuvası sonrası Beko Basketbol Ligi hazırlıklarına Edirne’de devam ediyor. 
HABER MERKEZİ
Olin Edirne, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen 4?lü asketbol turnuvası sonrası Beko Basketbol Ligi hazırlıklarına Edirne’de devam ediyor. Sarı-yeşilliler, yeni sezon öncesi Ankara’daki ilk ciddi sınavdan sonra bugün ve yarın TB2L ekiplerinden Büyükçekmece ile Mimar Sinan Spor Salonu’nda iki hazırlık karşılaşması oynayacak.
Ankara turnuvasından sonra bir gün izin yapan basketbol takımı, Cumartesi günü tekrar top başı yaptı. Olin Edirne, bugün Büyükçekmece ile ilk maçını saat 17.00’de oynayacak. İkiu takım arasındaki ikinci hazırlık maçı ise yarın 13.00’te oynanacak. Olin Edirne, bu iki karşılaşmanın hemen ardından bu kez ‘Olin Turnuvası’ adı altında Edirne’de düzenlenecek basketbol turnuvasına ev sahipliği yapacak. 20-22 Eylül tarihlerindeki bu turnuvaya Olin Edirne’nin yanı sıra Trabzonspor Basketbol, Uşak Sportif ve Yunanistan Birinci Lig takımlarından PAOK katılacak. 
Basketbol Okulu
Bu arada Olin Edirne Basketbol Okulu’nun yeni sezon çalışmalarına 21 Eylül’de başlayacağı bildirildi. 7-14 yaş arasındaki basketbol okulu çalışmalarını Cumartesi ve Pazar günleri Mimar Sinan Spor Salonu’nda 10.00 – 12.00 saatleri arasında sürdürecek. Basketbol okulunun kayıt ücreti aylık 50 lira olarak belirlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.