Olin Edirne Basketbol Takımı çekilen fikstürden memnun

13
İstanbul Polat Renaissance Hotel’de yapılan Beko Basketbol Ligi 2013-14 Sezonu Fikstür Çekimi’ne Olin Edirne Basketbol Kulübü’nü temsilen Başkan Vedat

 


HABER MERKEZİ
İstanbul Polat Renaissance Hotel’de yapılan Beko Basketbol Ligi 2013-14 Sezonu Fikstür Çekimi’ne Olin Edirne Basketbol Kulübü’nü temsilen Başkan Vedat Kumuşoğlu, Genel Menajer Serdar Yiğitsoy ve Takım Menajeri Ege Taşpınar katıldı.
Başkan Vedat Kumuşoğlu’nun çektiği kura sonucu Olin Edirne ilk hafta Mimar Sinan Spor Salonu’nda Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. 4 ve 5. haftaları arka arkaya deplasmanda  Aykon TED Ankara Kolejliler ve Royal Halı Gaziantep ile oynayacak olan Olin Edirne 2013-14 Sezonu’na nispeten iyi bir fikstür ile başlayacak.
Fikstür çekiminden sonra maç takvimden oldukça memnun olan Başkan Kumuşoğlu, Yiğitsoy ve Taşpınar konuyla ilgili şu görüşleri belirttiler;
* Başkan Vedat Kumuşoğlu; “İyi bir fikstür çektiğimizi düşünüyorum. Lige birbirimize denk sayılabilecek takımlarla oynayarak başlayacağız. Sahada oyuncularımız ve teknik ekibimiz, tribünlerde taraftarlarımız bu sezon elimizden gelen en iyi şeyleri yapmaya çalışacağız. Yeni sezon camiamıza hayırlı olur inşallah.”
* Genel Menajer Serdar Yiğitsoy; “Olabilecek en iyi fikstürü çektiğimize inanıyorum. Ligimizin güçlü takımları Galatasaray Liv Hospital ve Fenerbahçe Ülker ile son maçları oynayacak olmamız avantaj. Lige Pınar Karşıyaka gibi çok zorlu ve kuvvetli bir ekiple oynayarak başlamak zor gözükse de ardından oynayacağımız maçlarla ligin ilk haftalarına avantajlı başlayabilme şansını yakalayabiliriz. Yeni sezon tüm camiamıza hayırlı olsun.”
* Takım Menajeri Ege Taşpınar; “İyi bir fikstür çektik. Lige eşit takımlarla oynayarak başlamak bir avantaj. Ligimizin güçlü iki takımı ile 7. ve 8. haftalarda oynayacak olmamız ve bu süreç  takımımıza istenilen seviyeye ulaşabilmesi için gerekli olan zamanı kazandıracaktır. İlk haftaları en az zararla atlatabilmek sezon sonunda ligdeki yerimiz açısından belirleyici olacaktır. Taraftarlarımızın da desteğini arkamıza alarak başarılı bir sezon geçirmemizi diliyorum.”
Olin Edirne’nin ilk yarı maç takvimi belirlendi. Buna göre 4. ve 5. Haftaları deplasmanda oynayacak olan Olin Edirne Basketbol Takımı’nın ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:
1. Hafta:
Olin Edirne-Pınar Karşıyaka
2. Hafta:
Trabzonspor Basketbol-Olin Edirne
3. Hafta:
Olin Edirne-Uşak Sportif
4. Hafta:
Aykon TED Ankara Kolejliler-Olin Edirne
5. Hafta:
Royal Halı Gaziantep-Olin Edirne
6. Hafta:
Olin Edirne-Mersin BŞB
7. Hafta:
Anadolu Efes-Olin Edirne
8. Hafta:
Olin Edirne-Beşiktaş
9. Hafta:
Aliağa Petkim-Olin Edirne
10. Hafta:
Olin Edirne-Tofaş
11. Hafta:
T.Telekom-Olin Edirne
12. Hafta:
Olin Edirne-Banvit
13. Hafta:
Erdemir-Olin Edirne
14. Hafta:
Olin Edirne-Galatasaray Liv Hospital
15. Hafta:
Fenerbahçe Ülker-Olin Edirne (Savaş Eskici)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here