Okul Sporları’nda Yeni Kayıt Sistemi başlıyor

13
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 11.00’da il merkezi ve ilçelerdeki okullarda görev yapan beden eğitimi öğretmenlerine…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 11.00’da il merkezi ve ilçelerdeki okullarda görev yapan beden eğitimi öğretmenlerine “Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi” konusunda bilgi verildi. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan yeni bir uygulamayla artık Beden Eğitimi Öğretmenleri lisans çıkarabilecek. Konuyla ilgili Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan bilgilendirme toplantısına katılan öğretmenler yeni yapılan sistem hakkında bilgi aldılar. Okul sporlarına hangi branşlarda katılacaklarına dair formların da alındığı toplantıda, öğretmenlere yeni sistem uygulamalı olarak tanıtıldı. Okullara verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girerek müsabakalar için lisans çıkarabilecek olan beden eğitimi öğretmenlerine, toplantıda ayrıca kura çekimleri, müsabakalar diğer konularda da bilgi verildi. (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here