OKU-YORUM – Kırklareli için Ünal Başkur’un Projesi!

13
Rahmi Sağlık
Mahalli Seçimler yaklaştıkça CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayları da hazırladıkları projelerini açıklamaya başladı. 
CHP Belediye Başkanı Aday Adayları’ndan Makine Mühendisi Ünal Başkur, seçildiği takdirde yapacaklarını açıklayan geniş ve bölümler halindeki projesini dikkatle inceledim. Hayal gibi görünse de gerçekleşebilecek projelerdir. Yeter ki bunları gerçekleştirmek için azimli ve kararlı bir başkanla, en az yüzde 80’ni hayata geçirilebilir. Belki bazı bölümleri kısa vadede gerçekleşmesi biraz zor gibi görünse de desteklenirse başarılması mümkündür.
Bu ve buna benzer projelerle Kırklareli, gerçekten disiplinli, daha modern ve daha rahat yaşanır şehir haline gelecektir. Şunu unutmamak lazım ki; Boş olmayan gerçek ve samimi hayaller kurarak başaracağım azmiyle yola çıkan, başkan ve yöneticileri ile hatta iş adamlarının başarılarını görmek mümkündür. 
İşte ben Ünal Başkur’un projesini Kırklareli için olumlu buluyorum. Bu projeler gerçekleşmeyecek projeler değil. Hangi bölümüne bakarsanız bakın hepside gerekli projelerdir. Yeter ki yılmadan azim ve kararlılıkla, sıraya konulacak planlarla hedefe ulaşılacağına inanıyorum. Bunları gerçekleştire bilen ve gerçekleştiren kim olursa olsun Kırklareli’nin unutulmaz başkanı olur.
Tek bir örnek vermek istiyorum! Eğer, hayal kurulmasaydı İstanbul bu hale getirilir mi idi? İstanbul’un bugünkü halini hayal edenlerden başkaları hiç hayal edip akıllarından geçire bildi mi?
Parti gözetmeksizin diğer aday adaylarının da projeleri varsa ve elime geçerse o projeler hakkındaki görüş ve düşüncelerimi tarafsız olarak YORUM’ lamaya çalışacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here