Okandeniz “Hizmet Şeref Belgesi” aldı

1
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde 10, 20, 30 ve 40 Yılı’nı dolduran Genel Kurul Delegeleri’ne “Hizmet Şeref Belgesi” verildi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı.
HABER MERKEZİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde 10, 20, 30 ve 40 Yılı’nı dolduran Genel Kurul Delegeleri’ne “Hizmet Şeref Belgesi” verildi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı.?
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, Hizmet Şeref Belgesi’ne layık görülen üyelere ilişkin; “Kazanırken kazandırmanın, insanlara iş ve aş sağlamanın değerini öğrettiler, dürüst tüccarın ne olduğunu gösterdiler” dedi.
TOBB camiası olarak birlik, beraberlik ve vefaya büyük önem verdiklerini söyleyen Hisarcıklıoğlu törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanlığı döneminde TOBB camiasıyla istişareye büyük önem verdiğini dile getirerek; “Farklı ortamlarda defalarca bizlerle bir araya geldiniz. Başbakanlığınız süresi boyunca TOBB Genel Kurulları’nın tamamında bizimle oldunuz. Bizi asla yalnız bırakmadınız. İlk kez Cumhurbaşkanı olarak sizleri ağırlıyoruz. Camiamıza verdiğiniz destekten dolayı size gönül dolusu şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB bünyesinde 10, 20, 30 ve 40 Yılı’nı dolduran üyelere Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri’ni verdi.  TOBB Genel Kurul Delegesi Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz Hizmet Şeref Belgesi’ni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.
Okandeniz; “Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Genel Kurul Delegesi olarak 10 yıldır yaptığım görev nedeni ile verilen Hizmet Şeref Belgesi, şahsımı ve şahsım nezdinde odamızı onurlandırmıştır. Belgenin Cumhurbaşkanımızın katıldığı programda Cumhurbaşkanımız tarafından şahsımıza iletilmesi de ayrıca onur vericidir” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here