Okandeniz Adaylığı’nı açıkladı

15
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim süreci başladı. Ahmet Ergin Okandeniz 2. Grup’ta Adaylığı’nı açıkladı.
HABER MERKEZİ
Yaklaşık 1710 üye seçimlerde oy kullanacak. Şubat ayında seçimler yapılacak. 12 Meslek Grubu’ndan 28 Meclis Üyesi seçilecek, seçim takviminin ilçe seçim kurulu tarafından açıklanması an meselesi. Meslek gruplarından sonra yönetim kurulu ve diğer kurulların seçimleri var seçimlere iştirakin yüksek olması bekleniyor.
Okandeniz, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nda en güçlü aday. Ekibi başarılı ve üretken. Yepyeni bir sayfa açmayı planlıyor. Okandeniz ile birlikte Lüleburgaz Ticaret Sanayi Odası’nda yeni bir yönetim bekleniyor. Odada genç ve dinamik bir ekibe ihtiyaç var.
Oda üyeleri giderek artan rekabet ortamında başarılı olmak istiyor. Oda’dan katkı bekliyor. Lüleburgaz’ın hakettiği yerde olmasını istiyor. Ticaret hayatı değişti. Kanunlar değişiyor. Geriden takip eden değil yön veren, yardım eden odaya ihtiyaç var. Seçimler oda üyeleri için şimdi fırsat yaratacak. Yeni yönetim yeni anlayış getirecek.
Okandeniz birlik ve beraberlik içinde her sorunun çözülebileceğine inanıyor. Oda bir meslek kuruluşu. Oda görevini yapacak. Oda Üyeleri’nin yanında yer alacak. Üye yalnız kalmayacak. Okandeniz değişimin başarı getireceğine inanıyor. Lüleburgaz kazanmalı.
Ahmet Ergin Okandeniz daha çok sanayici kimliğiyle biliniyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Okandeniz 4 dönemdir Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktaydı. Şehrimizde etkili ve başarılı bir iş adımıdır. Spor Kulüpleri gibi sivil toplum kuruluşlarına yardımlarıyla tanınıyor. Genç ve dinamik bir profili var. Lüleburgaz’da yetişti genç yaşta ticaret hayatına başladı. Bugünkü başarısını kendisi meydana getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here