Öğretmenler Günü İlçe ve Beldelerimizde kutlandı

33
“24 Kasım Öğretmenler Günü” ilçe ve beldelerimizde değişik etkinliklerle kutlandı. Pınarhisar, Kavaklı, Üsküp, Vize Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle Öğretmenler unutulmadı. 
HABER MERKEZİ
“24 Kasım Öğretmenler Günü” ilçe ve beldelerimizde değişik etkinliklerle kutlandı. Pınarhisar, Kavaklı, Üsküp, Vize Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle Öğretmenler unutulmadı. 
* Kavaklı,
Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Beldede bulunan okulları ziyaret ederek öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğretmenlere çiçek ve hediyeler veren Koşdemir daha sonra öğretmelerle bir süre sohbet etti. Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir ziyaret sırasında öğretmenlere, dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenleri bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz” dedi. 
* Üsküp 
Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap Öğretmenler Günü dolayısıyla Üsküp Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenlerini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Hüseyin Kasap, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Üsküp Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenlerini ziyaret ederek bu özel günlerini kutladı. Eğitim camiasının öğretmenler gününü bu ziyaretlerle kutlayan Belediye Başkanı Kasap, öğretmenlerimize günün anısına birer kalem seti hediye etti. Pastaların kesildiği, çayların içildiği ziyaretlerde Belde’ve okullarımızın sorunları hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Hüseyin Kasap konuşmasında, her zaman okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olduklarını ve Belediye olarak imkanlar dahilinde her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirterek ziyaretini sonlandırdı. 
* Vize 
Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçede bulanan okulları ziyaret etti. Öğretmenler Günü Kutlama Törenleri’nin ardından başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Danacı olmak üzere tüm okul müdürlerini ve öğretmenleri okullarında ziyaret ederek günün anısına birer hediye takdim etti. 
* Pınarhisar 
24 Kasım Öğretmenler Günü Pınarhisar’da değişik etkinliklerle kutlandı. İlk olarak Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Çelenk konuldu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasını ardından etkinlikler Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda devam edildi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here