“Öğrencimizin duyarlılığı herkese örnek olmalı”

13
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Genel Başkanı Şükrü Boyraz tarafından
verilen “Özürlü Hakları” Konferansı öncesinde okuduğu şiir ile herkese
duygusal anlar yaşatan Ahmet Mithat İlköğretim Okulu öğrencisi Doğa
Güler’e,  TSD Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu tarafından
sınıfında düzenlenen törende Teşekkür Belgesi ile hediye verildi.

HABER MERKEZİ

TSD Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Eskici Doğa Güler’i 03 Ocak 2010 Pazartesi günü eğitim ve öğretim gördüğü okulda ziyaret ettiler. Başkan Özeklioğlu Doğa Güler’in şiirinden herkesin çok etkilendiğini belirterek şunları kaydetti:
“26 Aralık 2010 Pazar günü Genel Başkanımız Şükrü Boyraz tarafından Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda “Özürlü Hakları” konulu bir konferans düzenlenmişti. Bu konferansın öncesinde sahneye çıkan Ahmet Mithat İlköğretim Okulu 4/B Sınıfı öğrencisi Doğa Güler okuduğu “Bağışla Beni Anne” isimli şiiri ile konferansa katılanlara duygusal anlar yaşattı. Bizde dernek olarak bu öğrencimize göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etmek amacıyla bugün kendisini ziyaret ettik. Bu öğrencimizin davranışının diğer herkese örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz”
Konuşmanın ardından Doğa Güler konferans öncesinde okuduğu şiirini bir kez de arkadaşlarının ve öğretmenlerinin önünde okudu.
TSD Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu ilk olarak Doğa Güler’in Sınıf Öğretmeni Filiz Ülüğlü’ye daha sonra da Doğa Güler’e birer Teşekkür Belgesi takdim etti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.