Öğrenciler “Çevre Kirliliği ve Geri Dönüşüm” hakkında bilgilendiriliyor

12
Kırklareli Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından öğrencilere “Çevre Kirliliği ve Geri Dönüşüm” hakkında çeşitli bilgiler verildi.
HABER MERKEZİ
“Çevre Kirliliği ve Geri Dönüşüm” konularında eğitim ve bilinçlendirme çalışması 18 Şubat 2013 Pazartesi günü başlarken, çalışmalar kapsamında 20 Şubat 2013 Çarşamba günü saat 10.00’da Kırklareli Anadolu Kız Meslek ve Teknik Lisesi öğrencileri bilgilendirildi.
“Çevre Kirliliği ve Geri Dönüşüm” hakkında bilgiler Kırklareli Belediye Başkanlığı Su İşleri Müdürlüğü’nde görevli Çevre Yüksek Mühendisi Ufuk Özen tarafından verilirken, çevreyi kirleten unsurları ve koruyan yöntemleri en iyi şekilde anlatarak yakın gelecekte çevre felaketlerine nasıl engel olunabileceğini anlatan Çevre Yüksek Mühendisi Ufuk Özen; “Çevreyi kirleten ve koruyan yöntemleri en iyi şekilde öğrenmeliyiz. Eğitim seminerlerimiz ile öğrencilerimize sağlıklı, temiz ve güzel bir dünyada yaşayabilmek için gereken bütün şartları anlatıp, bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Gelecek nesiller anlatılan bilgileri kullandıkları takdirde çevrelerine en iyi şekilde sahip çıkacaktırlar” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here