“O İmtihan’ın kopyasını veriyoruz”

2
Sadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber, gazetemizi ziyaret ederek, Büyük Birlik Partisin (BBP) ile yaptıkları Milli İttifakın Barajı geçeceğini söyledi.
HABER MERKEZİ
Sadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber, gazetemizi ziyaret ederek, Büyük Birlik Partisin (BBP) ile yaptıkları Milli İttifakın Barajı geçeceğini söyledi.
Gazetemizi ziyaret eden Dilber, Genel Koordinatörümüz Hasan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. 
* “Bu ittifak Barajı geçecek”
Dilber, Milli İttifak’ın Barajı aşacağını dile getirerek; “Bu ittifak ve 7 Haziran seçimleri Türkiye’nin geleceği için çok önemli. Bugün Türkiye’de orta direk nerede? Kalmadı. Milli Görüş Lideri Erbakan’ın Başbakanlığı döneminde işsizlik yüzde 6,5’tu. Rahmetli Özal döneminde de yüzde 6,5 idi. Şimdi yüzde 11’i geçti. Onun için bu seçimlerde elinizi vicdanlarınıza koyun ve ona göre karar verin. Bu ittifak barajı geçer mi? Bu ittifak hiç şüpheniz olmasın. Bunu herkes bilsin. Adaleti, hukuku, orta direği canlandıracak bu ittifaktır. Onun için Bu İttifak Barajı geçecek” dedi.
* “O İmtihan’ın kopyasını veriyoruz”
Açıklamalarında Hükümete ve Muhalefete yüklenen Başkan Dilber Şunları kaydetti; “7 Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde Türkiye Halkına ve Kırklareli Halkına o günün imtihanının kopyasını veriyoruz, aslında ikisi de beyaz gözüküyor ama biri süt diğeri Kireç suyu. Tercih bu iki beyaz arası üzerinde yapılacak. Kireç Suyu; “Millete ait olmayan,  Süt ise Milli Görüş, bu ikisi arasında 7 Haziranda tercih yapılacak. Kireç tercih edilirse Türkiye dışarıdan yönetilmeye, Milli Üretim yok olmaya, faizci düzen, açık Bütçe, Rol Biçilen, Güçlülerin haklılığı, Rant Ekonomisi ve bunun benzerlerinin devam etmesi demek. Ama Süt; “ Türkiye’nin Türkiye’den Yönetilmesi, Milli üretimin olması, Milli Para, Devlet Millet Dayanışması, Hukukun Üstünlüğü, Denk Bütçe, Garson Devlet olmasıdır.”  (Selçuk Vurucu)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here