Nutuk’ lar Sahiplerine Ulaştırılıyor

18
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarından, takipçilerine ‘’Nutuk’’ hediye edeceğini duyurmuştu.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarından, takipçilerine ‘’Nutuk’’ hediye edeceğini duyurmuştu.
Sosyal medya hesaplarından Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’na ulaşan ve iletişim adreslerini bırakan takipçileri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kaleme aldığı Nutuk’un sahibi olma şansını yakaladı.
Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, takipçilerine göndereceği Nutuk’ları tek tek imzaladı.
Kesimoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’ Ülkemizin hangi şartlarda ve zorluklarla kurulduğunu anlatan Ulu Önderimiz Atatürk’ün kaleme aldığı ‘’Nutuk’’u sosyal medyadan beni takip eden vatandaşlarımıza hediye etmek istedim. Vatandaşlarımızda girişimimize kayıtsız kalmayarak bu duruma büyük ilgi gösterdiler. Herkese gösterdikleri bu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.
Kesimoğlu, ayrıca vatandaşların, kendilerine bırakılan emaneti daima koruyacaklarından ve Türkiye Cumhuriyeti’ni Büyük Önder’in çizdiği yolda ebediyen yaşatacaklarından hiç şüphesi olmadığını belirterek ‘’91 yıl sonra bugün, bağımsızlığımız ve Cumhuriyetimiz yine ‘’dahili ve harici bedhalar’’ın tehdidi altındayken, Nutuk daha da bir değerli, daha da bir anlamlıdır’’ diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here