Nur Butiğin açılışı kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı

12
Nur Butiğin açılışı kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı

Ilimizde yaklaşık 75 yıldır esnaflık yapan Ömer Ülger, kızı ve damadı ile birlikte Kırklareli’nde bir ilke daha imza attı.

Kırklareli Kurtuluş Caddesi (eski Pınarhisar yolu) üzerindeki Ülger Apartmanı’nın girişinde bulunan Nur Butik Cumartesi günü Saat 14:00’da açılışı gerçekleşti.

Kırklareli’nin sevilen eşraflarından Ömer Ülger ve Nuran-Zeki Arabacılar’ın yeni dükkanının açılış kurdelasını Kırklareli Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Cambazoğlu, ve Cengiz Bağdan ile birlikte kesti. Açılışa Kırklareli Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Cambazoğlu, eski Kırklareli Belediye Başkanı Cengiz Bağdan, Önadım Medya Grubu Sahibi Öznur Tüzün ve Personeli, birçok esnaf, dost ve arkadaşları katıldı.

Açılışa gelen davetlileri güler yüzlü bir şekilde karşılayan Nur Butiğin sahibi Nurhan Arabacılar, tüm misafirleriyle tek tek ilgilenerek ikramlarda bulundu. Büyük bir özveriyle hazırlanan Butikte yeni sitil kıyafetler büyük ilgi gördü. Kışlık ve yazlık bir çok çeşit bulunan raflar özenle dizilmiş bir şekilde müşterilerin ilgisine sunuldu.

Istanbul’daki emsallerini aratmayacak dizaynı ve farklı çizgisiyle, Kırklareli’ndeki çarşı kavramını yıkarak, alışverişi diğer caddelere de taşımanın öncülüğünü yapacak olan Nur Butik, ağırlıklı olarak yeni modeller içeren kreasyonlarla, bayanlara hitap ediyor.

Bayanların her spor ve abiye kıyafetlerini bulabilecekleri bir mekan olduğunu belirten Arabacılar, her bütçeye uygun olduğunu da dile getirdi.

Açılış sonrası geç saatlere kadar devam eden hayırlı olsun ziyaretlerinin yanı sıra alış-veriş yapmak üzere gelen müşterileriyle de yakından ilgilenen Arabacılar, ailesi mekanlarının ve ürünlerinin beğenilmesinden dolayı bu mutlu günü keyifle geçirmenin bu vesileyle dostlarıyla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. Önadım Medya Grubu Fahri muhabirliğini de tekstilciliğin yanı sıra başarıyla götüren Nuran Arabacılar’a, eşi Zeki Arabacılar’a Kırklareli’nin ilk esnafları arasında adı sayılan Ömer Ülger’e yeni mekanlarında huzurlu bir çalışma ortamı ve hayırlı kazançlar temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here