Nizam Oto’da araçların arıza tespitleri ücretsiz yapılıyor

12
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi Sanayi Çarşısı 3. Blok’ta hizmet veren Nizam Oto, Arıza Tespit Makinesi ile müşterilerine ücretsiz hizmet veriyor.
Haber: Özkan Başaran
“Nizam Oto” 1978 yılında Hasan Nizam’ın tarafından açılmıştı. Hasan Usta oğlu Cengiz Nizam’ı yetiştirmiş ve günümüze kadar gelmiş. 1990 yılından beri Nazif Kenar ile beraber çalışan Nizam Oto’nun sahibi Cengiz Nizam, benzinli ve dizel araçların her türlü tamir işlerini itina ile yaptıklarını söylüyor. 
Araç Arıza Tespit Makinesi’ni 12 bin Lira’ya aldığını ve her türlü elektronik aracın arızasını bilgisayar ortamında tespit ettiklerini belirten Cengiz Usta; “Bu durumda insanların uzak yerlere gitmesine de gerek kalmadı” diyor.
Nizam Oto sahibi Cengiz Nizam; “Yolda kalan araçlar için 7 gün 24 saat telefon başında bekliyoruz. Çekici’yi de kendimiz temin ediyoruz. Kendi müşterilerimize Araç Arıza Tespit Cihazıyla ücretsiz hizmet veriyoruz. Diğer müşterilerin de arıza tespitlerini de küçük ücret karşılığı yapıyoruz. Tamir ettiğimiz araçlara garanti veriyoruz” dedi.
22 yıldır Nizam Oto’da hizmet veren Nazif Kenar Usta ile Pazar günleri dahil olmak üzere gecenin geç saatlerine kadar çalıştıklarını söyleyen Cengiz Nizam; “Müşterilerimizi bekletmemek için gerekirse sabaha kadar çalışıyoruz” dedi. 
Her türlü dizel ve benzinli otomobil sahibini yaz bakımları için beklediklerini söyleyen Cengiz Usta, yaz ve kış bakımlarından da ücret istemediklerini kaydederek sözlerine son verdi.
Nizam Oto’ya ve çalışanlarına bereketli işler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here