Nişikli Turizm’in son model otobüsleri yollarda

28
“Halktan aldığımızı halka vermeye devam edeceğiz”

* Nişikli Turizm A.Ş. sahibi Nurettin Nişikli, Kırklareli’den Balıkesir’e direkt olarak 2 otobüs ile sefer başlatmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek; “Halktan aldığımızı halka hizmet olarak veriyoruz” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Şehirler ve Uluslar arası Otobüs Terminali’nde hizmet veren Nişikli Turizm A.Ş. araç filosuna 2 yeni otobüsü daha kattı. Mercedes-Tourısma marka 2010 model araçlarla Kırklareli ile Balıkesir arasında günde iki defa sefer düzenlenecek.
Araçlar dün saat 12.30’da Kırklareli-Balıkesir arasındaki ilk seferine kesilen kurban ile çıktı. Halktan aldıklarını halka hizmet olarak verdiklerini belirten Nurettin Nişikli şunları kaydetti:
“Nişikli Turizm olarak filomuza kattığımız araçlarımız ile halkımıza en hızlı ve en konforlu seyahat hizmeti vermekten son derece mutlu ve gururluyuz. Bizim bir kenarlarda paralarımız yok, biz halkımızdan kazandığımız paraları yine halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için harcıyoruz.
Bugünde burada filomuza kattığımız iki aracımızın ilk seferine çıkması dolayısıyla böyle bir program düzenledik. Kırklareli-Balıkesir arasında sefer yapacak olan otobüslerimiz 2010 model olup, 55 kişi yolcu kapasiteli. Uçak konforundaki araçlarımızın her koltuğunun arkasında kişiye özel televizyonlar bulunuyor. Yolcularımız istedikleri kanalları seyredip, bilgisayarları ile internete ulaşabilecekler.
Araçlarımız Kırklareli’den Balıkesir’e 1.30 ve 17.30 saatlerinde, Balıkesir’den Kırklareli’ne 07.30 ve 01.00 saatlerinde kalkacaklar. İstanbul’dan 17.00’de kalkacak araçlarımız Alibeyköy, Samandıra, Yalova, Orhangazi, Bursa, Karacabey, Susurluk üzerinden Balıkesir’e ulaşacak. Balıkesir’den kalkacak araçlarımız da Susurluk, Bursa, Orhangazi, Yalova, Samandıra, Alibeyköy istikametinden İstanbul’a ulaşacak.
İlimizde olmayan hizmetleri halkımıza getirmemizden dolayı vatandaşlarımız memnuniyetlerini bizlere iletiyorlar. Vatandaşlarımızın bu memnuniyetleri ve bizlere gösterecekleri ilgiyle bundan sonrada halkımızdan aldığımızı halkımıza hizmet olarak vermeye devam edeceğiz.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here