Nişikli Turizm büyümeye devam ediyor

29
Şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığında ilimizin öncü markası Nişikli Turizm, geçtiğimiz yıl yaptığı yatırımlara bu yıl da hız kesmeden devam ediyor.
HABER MERKEZİ
 
2010 yılında bünyesine kattığı son model Mercedes otobüslerle yolcularının seyahat alışkanlıklarını değiştiren firma, son aldığı iki adet SETRA marka 2011 model otobüs ile de filosunu güçlendirdi. Yolcularına hizmetin en iyisini verme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesiyle hareket eden Nişikli Turizm, yeni otobüslerini düzenlenen kurban töreniyle hizmete aldı. 
Törende kısa bir konuşma yapan Nişikli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Nişikli, “Biz taklit eden değil, öncülük eden bir firmayız. Yolcularımızın güvenliğini, seyahat konforunu ve memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu amaçla da filomuzu son model araçlarla güçlendiriyoruz. Tüm otobüslerimiz koltuk arkası televizyon ve müzik sistemleriyle donatılmış durumda. Bu da yolcularımızın seyahatleri boyunca sıkılmadan keyifle yolculuk yapmalarını sağlıyor. Ayrıca tüm otobüslerimizde sınırsız internet bağlantısıyla kesintisiz iletişim sunuyoruz. İşimizin insan odaklı olması nedeniyle gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve canlarını bize emanet eden değerli yolcularımızın güvenliğini ve konforunu düşünmek zorundayız. Bundan sonraki süreçte de kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, son model teknoloji harikası araçlarımızla hizmetlerimize ve yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.  (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here