Nilüfer Turizm ilimizdeki seferlerine başladı

20
Nilüfer Turizm ilimizdeki seferlerine başladı

Tüm Türkiye genelinde yolcularına ayrıcalıklı bir hizmet sunarak çok sayıda müdavim edinen Nilüfer Turizm, bugün itibarı ile ilimizdeki seferlerine başlıyor.

Toplamda 13 adet 2009 model Mercedes Travego- Neoplan otobüsler ile başlayacak seferler doğrultusunda Şampiyon Hersekli- Nilüfer Turizm ortaklığında hergün ilimizden; Bursa, Ankara, Antalya ve Izmir’e yolculuklar başlayacak.

Otobüslerde wireless internet bağlantısı

Yolcularına vip hizmeti veren Nilüfer Turizm otobüslerinin her bir koltuğunda minitelevizyon bulunuyor. Yolcuların Nilüfer Turizm’i tercih etmesinde en büyük etken olması beklenen ‘wireless’ kablosuz internet bağlantısı sayesinde ise yolcular dizüstü bilgisayarları ile yolculuk esnasından kesintisiz olarak internete bağlanabilecek. Ayrıca turizm firması tarafından yolculara açık büfeden, şehiriçi servise, cep telefonu kullanımından, kulaklık ve kitap ikramına kadar çok sayıda alternatif sunuluyor. Kırklareli’nde otobüs yolculuğuna yeni bir boyut getirecek olan Nilüfer Turizm’in bir otobüsünün toplam koltuk ve mini televizyon masrafının 80 Bin TL civarı olduğu belirtildi.

Nilüfer Turizmin bugün itibarıyla seferlerine başlaması doğrultusunda diğer otobüs firmaları ile tatlı bir rekabete girmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here