NASİPSİZ ADAM

18
Ahmet Akarsu
YÜZEYSEL
Türk Milleti Orta Asya’dan Viyana kapılarına, Afrika’nın Kuzeyi’nden Pasifik Kıyılarına fetihler yaparken ganimet peşinde koşmadı. İnsanlığa karşını kendini sorumlu hissettiği için bu fetihleri gerçekleştirdi. Hedefi, insanları zulümden adaletsizlikten kurtarmak, Mutlu ve adaletten sınırsız faydalanan insanların yaşadığı bir düzen kurmaktı. İnsanların gönlüne Türk isminin damgasını sevgi ile vurmaktı.
Ülkücülük bu özlemin yeniden yeşermesi Türk milletinin dünyaya yeniden nizam vermesi için başlatılan harekettir. Ülkücülük gönüllere girme savaşıdır. Ülkücünün ağzından bal akar, küfür ve lağım akmaz. 14.07.2011 tarihinde 13 askerimizin şahadetini fırsat bilen 
MHP Sözcüsü Oktay Vural ismindeki şahıs Cumhurbaşkanı ve Başbakan’a “karnınızdan konuşuyorsunuz” deme densizliğini göstermiştir. Cumhurbaşkanı da Başbakan’da eleştirilir. Bunun adabı vardır. Oktay Vural’ın kullandığı kelimeler ve cümle ülkücü hareketin asaletinin karşılığı olamaz. Ancak anne ve babasının kendisine verebildiği terbiyenin karşılığı olur. MHP sözcüsü ülkücü camianın asaletine uygun kelimeler kullanmak mecburiyetindedir. Kimseye hakaret edemez. Türk milletinin misyonu, bunu kendisine men eder. Seçimden önce MHP’de iyi bir temizlik yapıldı. Daha da yapılmalı, iyi konuşmasını bunca yaşına kadar öğrenememiş adamların MHP sözcülüğüne nasıl yükseldiğini aklım almıyor. Saygılarımla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here