“Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi” Kırklareli halkına tanıtılacak

13
* Kırklareli’nin de aralarında bulunduğu 8 ilden geçecek olan 758 kilometrelik Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi ile ilgili olarak 16 Temmuz 2010 Cuma günü bilgilendirme toplantısı yapılacak.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Çevre ve Orman Müdürü Fikri Erbaş yaptığı açıklamasında, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ ve Kırklareli’den geçecek olan Doğalgaz hattının çevresel ve sosyal etki değerlendirmesi çalışmaları kapsamında, halkın bilgilendirilmesi ve aydınlatılması amacıyla toplantı düzenleneceğini belirterek şunları kaydetti:
“Nubbucco Şirketi tarafından düzenlenecek olan toplantıların ilki bugün Kofçaz ve Babaeski ilçelerimizde gerçekleştirilecek. Babaeski Tansa Düğün Salonu’nda saat 16.00’da yapılacak olan ilk toplantının ardından Kofçaz ilçemiz Belediye Düğün Salonu’nda saat 20.00’de ikinci toplantı yapılacak.
Kırklareli merkez ilçede yapılacak olan toplantı ise 16 Temmuz 2010 Cuma günü saat 16.00’da Kırklareli Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Yapılacak olan toplantılara katılacak olanlar Doğal Gaz Boru Hattı Projesi ile ilgili olarak bilgilendirilecekler.” (s)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here