“Mutlaka kazanmamız gerek”

30
* Lig’te son 2 haftada aldığı 2 mağlubiyetle düşme hattının 1 puanla üstünde bulunan Kırklarelispor, yarın İnegölspor’u konuk edecek.  Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, İnegölspor maçı öncesi yaptığı açıklamada kötü gidişe bu maçla birlikte dur diyeceklerini, Kırklarelispor’un sezon sonunda lig’te kalacağını söyledi 
*  Bugün Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Emre Yıldırım, Onur İçyeri ve Murat Tekbaş Hakem 3’lüsü yönetirken Mehmet Kaftan maçta dördüncü hakem olarak görev yapacak. 
HABER MERKEZİ 
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 22. Hafta maçında Kırklarelispor, İnegölspor ile karşılaşacak. Bugün Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 13.30’da başlayacak. Lig’te düşme hattının bir basamak üzerinde bulunan Kırklarelispor’da hedef 3 puan. Bugün Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Emre Yıldırım, Onur İçyeri ve Murat Tekbaş Hakem Üçlüsü yönetirken Mehmet Kaftan maçta 4. Hakem olarak görev yapacak.  İki takım lig tarihlerinde 7 kez karşı karşıya geldi. Lig’te ilk kez 1985-1986 sezonunda oynanan karşılaşmayı Kırklarelispor 2-0 kazandı.  1985-1986 sezonun 2. Devresi’nde oynanan karşılaşmayı İnegölspor 3-1 kazandı. 26 sene sonra 2012-2013 sezonunda oynan karşılaşma 0-0 beraberlikle sonuçlandı. 2012-2013 sezonun ikinci yarısında oynanan karşılaşmayı Kırklarelispor 2-1 kazanırken, daha sonra oynanan iki karşılamayı İnegölspor 3-0 ve 1-0’lık skorlara kazandı. 
* Can; “Kötü gidişe dur diyeceğiz” 
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, İnegölspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, kötü gidişe dur demek istediklerini söyledi. Son 2 haftada alınan mağlubiyetlerin morallerini bozduğunu söyleyen Can; “Teknik ekip ve futbolcuların her şeyin farkında Artık bütün maçların final niteliğinde ve bu maçları ligte kalmak için kazanmamız gerekiyor. Ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmıştık ancak son iki haftada aldığımız mağlubiyetlerle moralimiz bozuldu. Artık bahane üretmeye gerek yok. Her şeyin farkındayız. Bugüne kadar iyi oynadık ancak bu performansımızı skora yansıtamadık. Artık performansa değil skora bakacağız. Kötü gidişe dur demek istiyoruz. Her şeyi başaracak güçteyiz. Takımımız bundan sonraki maçlara odaklanmış durumda. Her şeyin iyi olacağına inanıyorum. Bu takım ligden düşmeyecek. Futbolcularımız bundan sonraki maçlarda var güçleriyle mücadele edecek. Bugün  oynayacağımız İnegölspor maçıyla artık çıkışa geçmek istiyoruz. Ben futbolcu ve Teknik ekip güveniyorum, bu maçtan 3 puanla ayrılan taraf biz olacağız.” (Kadir Sinici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here