“Mükellef bazında seminer ve paneller düzenleyeceğiz”

14
Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol, 08 Haziran 2010 Salı günü Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’ı ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Başkan Üstünkol, Oda Genel Sekreteri Yavuz Genim ve Disiplin Kurulu Başkanı Vedat Var ile gerçekleştirdiği ziyarette Halebak’a teşekkür etti. Üstünkol; “Genel Kurulumuza katılıp bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra Oda olarak gelecekte yapmak istedikleri projeler hakkında bilgiler verdi. Eğitime önem verdiklerini belirten Üstünkol; “Üniversite ile işbirliği içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eylül ayından sonra her ay düzenli olarak mükellef bazında seminer ve paneller düzenleyeceğiz. Böylece bilinçli mükellef kitlesi oluşturup sorunları ortadan kaldırmak istiyoruz” dedi.
Halebak da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirip sivil toplum örgütlerinin desteklenmeleri gerektiğini vurguladı.
Halebak; “Dünya hızla değişiyor. Ekonomik modeller, siyaset tüm dünyada tekleşti. Sivil Toplum örgütleri ve sendikalar çöktü. Önümüzdeki zorlu süreçte kanaatimce yeni ekonomik modeller ve siyasi söylemler ortaya çıkacak. Bizler çok şanslıyız. Çünkü doğu ve batı medeniyetleri arasında bir köprüdeyiz. Her ikisini de özümleyip kendi değerlerimizi yaratmış bir millet olarak değerlerimize sahip çıkarsak her sorunun üstesinden geliriz” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here