Muhteşem geceye hazırlanıyorlar

7
*Bircan; “22 Mayıs 2015 Cuma günü Paşa Cafe’de düzenleyeceğimiz yemek için çalışmalarımız devam ediyor. Sürprizlerin çok olacağı gecede Özel Çocuklarımızın folklor gösterisi, Sanatçı Engin Arda,  Işık Manço, Kurtlar Vadisi Dizi Oyuncusu Hamit Kaya, Şair Gülsel Bal ile Ali Gündüz söyleşi yaparak gecemize renk katacak” dedi.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Ay Işığı Özel Sporcular Spor Kulübü Derneği Başkanı Nihal Bircan, “Tanışma ve Dayanışma” Yemeği düzenleyeceklerini söyledi. 2. Başkan Elif Ulus, Yazman Yeliz Ucan, Sayman İsmihan Bircan, Üyeler Aynur Akın, Demet Türkyılmaz, Dilek Aslan, Dilek İkizlerli ile toplantı yaparak geceye hazırlandıklarını söyleyen Bircan, güzel bir gece olması için her detayı düşündüklerini ifade etti.
Bircan; “22 Mayıs 2015 Cuma günü yapacağımız gece için çalışmalarımız devam ediyor. Sürprizlerin çok olacağı gecede Özel Çocuklarımızın folklor gösterisi, Sanatçı Engin Arda,  Işık Manço, Kurtlar Vadisi Dizi Oyuncusu Hamit Kaya, Şair Gülsel Bal ile Ali Gündüz söyleşi yaparak gecemize renk katacak.  Paşa Cade’de düzenleyeceğimiz yemeğim biletlerini satmaya başladık. 50 TL’den satılan biletlerden almak isteyenler 0541 364 35 90 no.lu telefonu arayarak bilet temin edebililer.” (Kadir Sinici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here