Muhtar Yurdakul’dan Başkan Çağlayan’a pankartlı teşekkür

9
Pınar Mahallesi Muhtarı Şaban Yurdakul, seçildiği günden itibaren mahallesine söz verdiği gibi çalışarak mahallesi için hizmetlere start verdi.
HABER MERKEZİ
Pınar Mahallesi’nde uzun zamandır sıkıntısı çekilen tozlu işlek caddeler Muhtar Yurdakul’un girişimleri ile Kırklareli Belediyesi ekiplerince asfaltlandı. Yapılan asfaltlama çalışması sonrası Pınar Mahallesi Muhtarı Şaban Yurdakul, çalışması tamamlanan her iki caddeye pankart asarak; “Sayın Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve ekibine şükranlarımızı sunarız.” şeklinde Başkan Çağlayana çalışmalar için teşekkür etti.
“Seçimden önce verdiğimiz sözleri yerine getirmeye başladık. Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’a bu konuda bizlere yardımcı olarak destek verdikleri için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuşan Muhtar Yurdakul, verdiği sözleri tutarak hizmetleri sırası ile yerine getireceğini ifade etti. 
Mahalleliden muhtara teşekkür
Yapılan asfalt yol çalışması sonrasında Vatan Caddesi ve Mahyababa Caddesi güzel bir görünüme kavuşarak vatandaşlardan tam not aldı. Mahalle sakinleri Muhtar Yurdakul’un işine sağdık bir tavır sergilediğini, muhtarlığın kendisine yakıştığını belirterek asfaltlanan yol için kendisine teşekkür etti. Mahalle sakinleri muhtarlarına hizmet konusunda güvendiklerini, diğer hizmetlerin biran önce gelmesini sabırsızlık içinde beklediklerini ifade etti.
*Muhtar çalışmaları yakından takip etti
Muhtar Yurdakul Vatan Caddesi ve Mahyababa Caddesi üzerinde yapılan asfaltlama çalışmasını yakından takip etti. Çalışmanın her safhasında ekiplerin yanında olan Yurdakul, mahalle sakinlerine çevre temizliği konusunda uyarıda bulunarak, Pınar Mahallesini temiz bir mahalle konumuna getirebilmek için mahalle sakinlerini temiz olmaya davet etti. Mahalle halkının mahalleyi temiz bulması için temiz tutmayı bilmesi gerektiğini, belirten Yurdakul, mahallenin temiz tutuldukça güzelleşeceğini ifade etti.
*Yan yollarda asfaltlanacak
Muhtar Yurdakul, Turist yolunun Pınar Mahallesine bakan kısmındaki yan yolun tamamının asfalt ile kaplanacağının müjdesini verdi. Özellikle mahallede bulunan Bahriye Sultan Camii cemaati yan yolun biran önce düzenlenmesi isteğinde bulunduklarını belirten Yurdakul; “Konuyu belediye başkanımıza illettim. Başkan söz vererek yan yolunda çok kısa zaman içinde asfalt ile kaplanacağını söyledi” diyerek, yeni yapılan asfalt yollara da kaldırımlar yapılacağını ifade etti.
“Yeni oyun parkları kurulacak
Mahalle sınırları içinde iki adet çocuk oyun parkı bulunduğunu, bu oyun parklarından sadece evi yakın olan ailelerin çocuklarının faydalandığını belirten Muhtar Yurdakul; “İlerleyen günlerde bu çocuk oyun parkı sayısını arttıracağız. Mahallemizin belirli noktalarına yeni oyun parkları yaptıracağız.” dedi. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here