Muharrem İnce; “Vize’de adayımız Ercan Özalp kazanırsa Vize kazanacaktır”

12
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Muharrem İnce’nin Kırklareli gezisi, Vize durağında da hedef Başbakan Erdoğan’dı.


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Muharrem İnce’nin Kırklareli gezisi, Vize durağında da hedef Başbakan Erdoğan’dı.
CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı M. Siyam Kesimoğlu ve CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin’le birlikte Vize’ye gelen CHP Grup Başkan Vekili ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Vize Belediye Başkan Adayı Ercan Özalp, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.
* Özalp; “Önce Yerel Seçimler’de sonra Genel Seçimler’de İktidar olacağız”
CHP Seçim Bürosu’nun açılışı öncesi bir konuşma yapan CHP Vize Belediye Başkan adayı Ercan Özalp, Hükümeti eleştirerek, CHP’nin önce Yerel Seçimlerde iktidar olacağını, ardından da Genel Seçimlerde tek başına iktidar olacağını belirterek şunları söyledi:
“Hükümet ülke insanını açlık ve sefaletle baş başa bırakmıştır. Televizyon ve gazeteler sadece yolsuzluk haberlerini yazar olmuştur. Yolsuzluklar hat safhaya ulaşmıştır. Ülkenin bu hükümetten kurtulmasının çaresi CHP’dir. CHP’nin Ülken genelinde yerel seçimleri kazanma çalışmaları Vize’de de devam etmektedir. Halkımızın bize büyük bir teveccühü var. Vize’de de kazanmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Halk projelerimizi beğeniyor, Vize’ye daha iyi, daha güzel hizmetleri vereceğimize inançları tamdır.”
* İnce; “Özalp kardeşimiz kazanırsa Vize kazanacaktır”
Muharrem İnce, Vize Belediye Başkan adayı Ercan Özalp’ten sonra CHP seçim bürosu önünde toplanan partililere seslendi. Başbakanı eleştirdi. Partililerinden Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp’e destek olmalarını istedi.
CHP Grup Başkan Vekili İnce sözlerine şöyle devam etti; “Vize’de herkesin genç, dinamik ve pırıl adayımız Ercan Özalp’i desteklemelerini diliyorum. Özalp kardeşimiz kazanırsa Vize kazanacaktır. Sizler kazanacaksınız. Ben Belediye Başkan Adayımız Ercan Özalp’i önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here