Müdürümüzün Adana’dan tüm Kırklareli’ne selamı var

18
Müdürümüzün Adana’dan tüm Kırklareli’ne selamı var

17 Ağustos 2004- 01 Aralık 2007 tarihleri arasında Kırklareli Il Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan şu anki Adana Il Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, ilimizi ve Önadım ailesini  unutmadı.

Kırklareli’nin efsane Milli Eğitim Müdürleri’nden olan ve görevde bulunduğu iki yıl beş ay boyunca ilimizde çok sayıda projenin hayata geçirilmesine önayak olan Büyükfırat, her fırsatta Kırklareli’ni çok sevdiğini dile getiriyordu. Ilimizdeki görevinden ayrılmadan önce de Büyükfırat özet olarak şu anlamlı konuşmayı yapmıştı; ”9 Şubat 2007 tarihinde Kırklareli’nden ayrılacağım. Şunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Adıyaman’a bir Kırklareli’li olarak gidiyorum. Değerli Hemşerilerimi unutmayacağım.

Yolunuz Adıyaman’a düşerse başımın üzerinde yerinizin olduğunu unutmayın. Her zaman her yerde Kırklareli’nin hizmetinde olacağım.

” Şu anda Adana Il Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Büyükfırat, aradan geçen uzun zaman dilimine rağmen bizleri unutmadığını gösterdi.

26 Aralık Cumartesi günü Önadım Medya Grubu sahibesi Öznur Tüzün’ü telefonla arayarak hal, hatır sordu ve yeni yıllarını kutladı. Tüm medya grubumuzun yeni yıllarını da kutladığını sözlerine ekleyen Büyükfırat, yeni yılda sağlık ve mutluluklar diledi. Abdulgafur Büyükfırat ayrıca bizim aracılığımız ile tüm Kırklareli halkının da yeni yıllarını kutladığını dile getirdi ve selamlarını iletti.

Bizler de Önadım Medya Grubu olarak Milli Eğitim Müdürümüz Abdulgafur Büyükfırat’a bu nazik davranışı için teşekkür ediyor, kendisinin yeni yıllarını kutluyor ve başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.