Müdür Özel’e hemşeri ziyareti

19
Uzun bir süredir Kırklareli Yetiştirme Yurdu Müdürü Hakan Yağan’ın vekalet ettiği Kırklareli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Tahir Özel 15 Şubat 2011 tarihinden beridir Kırklareli’de görevini ifşa ediyor.


HABER MERKEZİ
5 yıl Sivas Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde görev yaptıktan sonra Kırklareli’ne atanan Mehmet Tahir Özel’in Kırklareli’de bulunan Sivaslı hemşeri ve aynı zamanda arkadaşları hafta başında kendisine bir hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Kırklareli Egem Market sahibi Uğur Arıkök ve Emekli Müdür Emrullah Korucu arkadaşları olan İl Müdürü Özel’e yaptıkları ziyarette kendisiyle sohbetler ederek hasret giderdiler. Gerçekleşen ziyarette kısa bir açıklamada bulunan İl Müdürü Özel, 29 Haziran 1954 Sivas doğumlu olduğunu, 4 kız çocuk babası olduğunu, Sivas Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde 5 yıl görev yaptığını, 15 Şubat 2011 tarihinde Kırklareli’de göreve başladığını, bir aydan beridir de Kırklareli’de görev yaptığını belirtti. Kırklareli’ni çok beğendiğini sözlerine ekleyen İl Müdürü Özel, Kırklareli’de uzun bir süre görev yapmak arzusunda olduğunu ifade etti.(cs)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here