Müdür Korkmaz, ortaöğretim yönetici ve öğretmenleri ile değerlendirme toplantısı yaptı

30
Kırklareli Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Kırklareli’de bulunan tüm ortaöğretim yönetici ve öğretmenleri ile 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı genel değerlendirme toplantısı yaptı.
HABER MERKEZİ
6 Ekim 2011 Perşembe günü saat 15.30’da Rektörlük Kültür Merkezi Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan Müdür Korkmaz, yeni eğitim öğretim yılı içinde okul öğretmenler ile bir arada olan bir toplantı yapmak istediğini belirterek şunları kaydetti;
“2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı hepimize, Kırklareli iline ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. Bugün değerlendirme maksadı ile buradayız. Ancak bunun ötesinde biz okullar açılmadan önce hem ilçelerimizde, hem de il merkezimizde tüm öğretmen ve idarecilerimiz ile bir araya gelelim istedik. Kırklareli merkez ve Pınarhisar hariç, diğer tüm ilçelerimizde ki öğretmenlerimizde okullar açılmadan görüştük. Bu görüşmeden kısaca sizin bildiğiniz ancak hatırlatmada fayda görüyoruz. 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılının sayısal verileri ile bir değerlendirmesini yapacağız. Daha sonra 2011-2012 yılı hedeflerimiz nedir, bunu anlatacağız. Daha sonrada sözü size vererek, dert ve sıkıntılarınız var mı? Farklı düşünceleriniz var mı? Onun için tanışma dertleşme kaynaşma toplantısı olarak toplantımızı tamamlarız.” 
Müdür Korkmaz şimdiye kadar görev yaptığı illere göre Kırklareli ilinin eğitim-öğretimini değerlendirdiğinde gerçekten çok başarılı olduğunun ortaya çıktığını belirterek, toplantının bir diğer amacının da öğretmenlerin bu başarısının ve çalışmalarını kutlamak olduğunu belirtti.
Müdür Korkmaz slayt eşliğinde yaptığı toplantıda Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) 
Sonuçlarına göre; Türkiye genelinde başarı puanına göre Kırklareli’de ilk 100’de 6 öğrenci, ilk 500’de 17 öğrenci ve ilk 1.000’de 30 öğrenci yer aldığını belirtti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.