Motosiklet kazasında bir can daha verdik

12
Kırklareli merkez ilçeye bağlı Koyunbaba Köyü ile İnece Beldesi Yolu üzerinde bundan yaklaşık 20 gün evvel geçirdiği motosiklet kazası sonucu ağır yaralanarak………
 
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçeye bağlı Koyunbaba Köyü ile İnece Beldesi Yolu üzerinde bundan yaklaşık 20 gün evvel geçirdiği motosiklet kazası sonucu ağır yaralanarak Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altına alınan 14 yaşındaki Gökalp Balta yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici’nin Dayısı ve eski Koyunbaba Muhtarı Şükrü Balta’nın torunu ve Sevdiye-Cengiz Balta’nın Biricik erkek evladı olan Gökalp Balta’nın cenazesi 30 Ağustos 2013 Cuma günü Koyunbaba Köyü’nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Koyunbaba Köyü Mezarlığı’nda defnedildi.
Balta Ailesi’ni akrabaları, dostları, yakınları ve köylüler bu zor zamanlarında yalnız bırakmayarak moral desteği verdiler. Gazetemizi Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici’yi bu zor gününde Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’ta yalnız bırakmadı.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak hayatının baharında meydana gelen motosiklet kazası sonucu yaşamının yitiren Gökalp Balta’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine, akrabalarına, yakınlarına, arkadaşlarına ve tüm Koyunbaba Köyü halkına başsağlığı dileriz. (Serkan Koçtürk)   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.