Modifiye tutkunları Kırklareli’de buluştu

16
Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın sponsorluğunda Cadde 39 Üyeleri, 1.Trakya Büyük Buluşması’nda bir araya geldi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın sponsorluğunda Cadde 39 Üyeleri, 1.Trakya Büyük Buluşması’nda bir araya geldi.
Pazar günü Festival alanında 100’e yakın modifiye edilmiş araçla ilk buluşmasını yaptı. Buluşmaya Kırklareli, Keşan, Lüleburgaz, Babaeski gibi çeşitli ilçelerden gelen her yaş ve model araçların bulunduğu buluşmaya Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider’de katıldı.
“Cadde 39 1. Trakya Büyük Buluşması” adı altında bir araya gelen modifiye araç meraklıları araçları ile adeta şov yaptı.  Bu yıl ilk kez gerçekleşen etkinliğin gerçekleşmesinde önemli pay sahibi olan Kırklareli Belediyesi’ne modifiye araç sahipleri teşekkürlerini sundu.
Etkinlikte bir konuşma yapan Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, etkinliğe katılan tüm araç sahiplerine teşekkür etti. 
Gider; “Hepiniz Kırklareli’ye hoş geldiniz. Sizleri Kırklareli’de görmekten öncelikle Sayın Başkanımız Mehmet Kesimoğlu ve kendi adıma büyük onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Sizlerin bu etkinliğiniz bizim içinde çok önemli bir oluşumdur. Bugün 1’ncisi düzenlenen etkinliğimizin herkese hayırlı olmasını diliyorum. Tuning ve Modifiye severlerin dikkat etmesi gereken en önemli husus, hız tutkusunu kontrol altına almak ve trafiğe açık alanlarda gövde gösterisi yapmamaktır. Unutulmamalıdır ki yapılacak en ufak bir hata kendi canınızın yanında, başkalarının canına da kastetmiş olacaktır. Tekrardan buraya katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.
Gider’in konuşmasının ardından, Cadde 39 Başkanı Ahmet Çekiç, desteklerinden dolayı bir plaket takdim etti.
Ayrıca “Trakya Cadde 39 1. Büyük Buluşması” Etkinliği’nde; “Güzellik”, “Desibel” ve “Basıklık” Kategorileri’nde yarışan araçlar ödüllerini aldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here