Minsolmaz; “Sizin desteğinizle güzel günlere gidiyoruz”

13
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz Pınar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz Pınar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’ne az bir süre kala mahalle mitinglerini yapan Selahattin Minsolmaz Pınar Mahallesi’nde büyük ilgi ile karşılandı. Yaklaşık 50 araç konvoyu ile Pınar Mahallesi’ne gelen Minsolmaz, vatandaşların ilgisi karşısında konuşmasına yarım saat geç başladı.
*Minsolmaz; “AK Parti Belediye’yi alırsa bırakmaz diye korkuyorlar”
İnsanların Kırklareli’de kararını verdiğini. Seçimlerin son günlerinde taktir Kırklareli halkının olduğunu belirten AK Parti Kırklareli Belediye Başkanı Selahattin Minsolmaz 1924 yıldan beri İl olan Kırklareli’nin 90 yıllık Vilayet olmasına rağmen temel ihtiyaçlarını karşılayamadığını belirterek şunları kaydetti;
“Bu coşkunuz Kırklareli’de bir şeylerin değişmeye başladığının ve hızla değişeceğinin, bundan sonra 5 yıl, 10, 15 yılın göstergesi. AK Parti’nin Belediye’yi neden almasından neden çekiniyorlar biliyor musunuz, AK Parti Belediye’yi alırsa bir daha vatandaş AK Partiyi bırakmaz diye korkuyorlar.  Sizin desteğinizle güzel günlere gidiyoruz. 10 Yıllık Belediye yönetim sonrasında sizlerden oy istemeye gelen bir yönetim var. İnsanlar Kırklareli’de kararını verdi. seçimlerin son günleri takdir Kırklareli halkınındır. Bizde onların takdirini sonuna kadar saygı duymaktan başka bir şeklimiz başka bir düşüncemiz olamaz. 10 yıllık Kırklareliye baktığımız zaman yoların yapılıp yapılmadığını sizlerle paylaşmam gerekiyor. Siyasetçiler halktan yetki istiyor, yetkiyi neden istiyorlar hizmet etme şansını halkımıza hizmet etmek şansını onlara versin diye istiyorlar. Halkımız olarak mevcut yönetime yetki 2004’te ve 2009’da verildi. 10 yıllık süreç içersinde Kırklareli’mizde ki değişimin, Kırklareli’de ki değişimin iyi olup olmadığını sizlerle birlikte söylemek istiyorum. İçtiğiniz sulardan, yürüdüğünüz yollardan, kaldırımlardan, çocuk oyun alanlarından, yeşil alanlardan, parklardan, Belediye’den, memnun değilseniz öyleyse değiştireceğiz hep birlikte. Bu şehir 1924 yılından beri Belediye olmuş, İl olmuş, o günden bu güne 90 yıl Belediyecilik hizmetleri almaya çalışan bir şehrimiz. Vilayet olmasını çok gerisinde kalarak temel ihtiyaçlarının hiçbir tanesi bugüne kadar halkın istediği noktada karşılayamamış.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here