Minsolmaz; “Derme çatma çatının halini 10 Ağustos’ta hep birlikte göreceğiz”

14
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ve İl Başkan Yardımcısı Selahattin Minsolmaz, yarın ilk turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin çok önemli bir seçim olduğunu söyledi.
HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ve İl Başkan Yardımcısı Selahattin Minsolmaz, yarın ilk turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin çok önemli bir seçim olduğunu söyledi.
Halkın kendi oyu ile Cumhurbaşkanı’nı seçeceğini söyleyen Minsolmaz;
“Başkanımız, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, bu gaye ve millet sevdası ile gecesini gündüzüne katarak, il il dolaşarak, haklı davamıza sahip çıkmaktadır” dedi. Selahattin Minsolmaz yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “10 Ağustos’ta bizleri çok önemli bir seçim, Cumhurbaşkanlığı seçimi beklemektedir. 
Milletimiz, yine Hükümetimiz döneminde yasalaşan yeni uygulama gereğince, kendi oyu ile Cumhurbaşkanını seçecektir. Hepimizin yakinen takip ettiği üzere; sayın Başkanımız, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, bu gaye ve millet sevdası ile gecesini gündüzüne katarak, il il dolaşarak, haklı davamıza sahip çıkmaktadır. Sadece aziz Türk Milletinin değil, dünyada haksızlığa, zulme uğrayan tüm milletlerin sözcüsü, dünya kamuoyunun vicdanı olarak hizmet etmektedir. Aynı doğrultuda, teşkilatlarımızın çalışmaları da tüm hızıyla sürmektedir.  Partimizin eski, yeni tüm teşkilatları ve Erdoğan Gönüllüleri, başkanlığını yürüttüğüm  SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) yönetiminde 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi için, köy-köy, mahalle-mahalle, kapı-kapı çalışmaktadır. Planladığımız çalışma grupları, büyük bir istek ve şevkle, Kırklareli ilinin merkezi, tüm ilçe ve beldelerini ve köylerini SKM tarafından hazırlanan program kapsamında gezerek 
Başbakanımız, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yeni bir başarıya daha imza atmaktır. 30 Mart seçimlerinde hesap verdiğimiz halkımız, yapılanları takdir ettiğini gösterdiği gibi, gelecekte yürümemiz gereken yol haritasını da hür iradesiyle tayin etti. Halkımız istikrar içinde yenilenmeye verdiği desteği açıkça ortaya koydu. Bizim üzerimizde Allah’a şükür milletimizin, sağduyusu, inancı ve ferasetiyle inşa ettiği çok sağlam bir çatı vardır. Siyaset mühendislerinin, birileri gölgelensinler diye inşa ettiği derme çatma çatının halini 10 Ağustos’ta hep birlikte göreceğiz. Bu seçim ülkemizin ve milletimizin geleceği açısından çok önemli bir seçimdir.  Bize düşen çalışmak ve sadece çalışmaktır. Allah yolumuzu açık etsin.
* Saygıdeğer hemşehrilerimin dikkatini çekmek isterim ki:
Diğer adaylar, doğru-dürüst “şunu” yapacağız bile diyemezken, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız hep “YAPTIK, DAHA İYİSİNİ DE YAPACAĞIZ” diyor. Bizler teşkilatlarımızla birlikte, yapılan bütün icraatları teminat göstererek, seçim çalışmalarımızda, bu hizmetleri, kapı kapı anlatıyoruz ve destek istiyoruz. Ve Allah’ın izniyle bu seçimi de yüzümüzün akıyla kazanacağız.Sayın Başbakanımız, Bakanlarımız ve değerli Milletvekillerimizin özverili çalışmalarıyla; Dünyanın ve bölgemizin yaşadığı çalkantılı dönemlere rağmen, milletimizin huzur ve refahına katkı sağlayan çözümlerin büyük bir bölümü hayata geçirilmiştir. Biz teşkilatların görevi bunları halkımıza 
en iyi şekilde anlatıp, gönüllerine ve oylarına talip olmaktır.
SKM’miz  ve il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla, Kırklareli ilinin her ilçesinde tesis edilen İlçe SKM’lerimizle ve  ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla, kadın ve gençlik kollarımız, belde ve mahalle teşkilatlarımız ile sandık görevlilerimiz ve halkımızın desteğiyle bu seçimde de inşallah başarıyı elde edeceğiz. Her siyasi görüşten hemşehrimizle diyaloğa, uzlaşma arayışına ve işbirliğine önem veriyor, tek bir kişi dahi olsa, her vatandaşımızın diline, inancına, kültürüne, değerlerine, yaşam tarzına, tüm farklılıklarına saygı gösteriyoruz. Tüm çalışmalarımızı, başta teşkilatlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve ilgili tüm taraflarla diyalog ve işbirliği içinde şeffaf biçimde yürütüyoruz. Bütün bu çalışmalar sonucu elde edilecek olan başarılar, sadece bize ait olmayacak, tüm tarafların katkısıyla milletimizin başarısı haline gelecek ve 2023 vizyonuna doğru önemli bir adım daha atılacaktır. Öncelikle, partimizin kuruluşundan beri, teşkilatımızın her kademesinde hizmet veren, bu seçim çalışmalarına etkin olarak katılıp, özveriyle destek olan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Değerli hemşehrilerimize de bizlere verdikleri destek ve çalışma şevkinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.10 Ağustos Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin, ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” (Saelçuk Vurucu) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here