Minik ellerden, büyük eserler

19
Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Atatürk İlköğretim Okulu’nun Anasınıfı öğrencileri minik elleri ile hazırladıkları eserlerini açtıkları sergide sergiliyorlar.
HABER MERKEZİ
Atatürk İlköğretim Okulu’nun Çok Amaçlı Salonu’nda 31 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 10.00’da düzenlenen açılış töreninde konuşan Okul Müdürü Bünyamin Çetin şunları kaydetti:
“2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı’nda okulum bünyesinde eğitim vermekte olan Anasınıflarımızda okuyan 125 öğrencimizin hazırladıkları Resim, 3 Boyutlu Maketler, Kağıt katlama Çalışmaları, Kesme-Yapıştırma Çalışmaları yer alıyor. Kırmızı Güller Sınıf Öğretmeni Naime Boz, Kardelen Sınıf Öğretmeni Dilek Anıl, Papatyalar Sınıf Öğretmeni Hatmi Ahıska, Laleler Sınıf Öğretmeni Reyhan Gümüş ve Sümbüller Sınıf Öğretmeni Tuğba Demireli’nin gözeteminde öğrencilerimiz minik elleri ile bu büyük eserleri ortaya çıkarmışlardır. Kendilerini yaptıkları bu başarılı çalışmalarından dolayı kutlarım. Sergimiz bugünde açık kalacak. Tüm velilerimiz okulumuzun çok amaçlı salonunda açtığımız sergimizi gezebilirler.”
Yapılan konuşmanın ardından Okul Müdürü Bünyamin Çetin, Sınıf Öğretmenleri ve öğrenciler tarafından serginin açılış kurdelesi kesildi. Ardından sergiyi okul öğrencileri gezdi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here